Arama sonuçlarınız

1. A

Bu Karavanın Markası Nedir?

Tamamdır teşekkür ederim, söylediğiniz gibi gerekli düzenlemeyi yaparım Daha çok görünür olması için kardeşim de ilan açmış sebebi budur. İkimiz de ilan açtık eğer bu da yanlış anlaşılacaksa yayından kaldırmasını söyleyebilirim.

2. A

Hepinize çok teşekkür ederim. Son olarak birkaç söylemek istiyorum. daha 1-2 gün önce açtığım bu başlıkta amacım satmak istediğimiz bu karavanın, potansiyel alıcılar sorduğunda bilgi verebilmek için markasını, modelini, teknik bilgilerini öğrenmekti. Soranlara yanlış bilgi vermemek için...
  3. A

çok sağolun, Markasını ve modelini öğrenmek için açtığım "Bu Karavanın Markası Nedir" başlıklı hikayenin de bu şekilde sonuçlanması çok iyi oldu :) karavanın ilk çizim resmini bile bulmuş oldum :)

4. A

vaaaaaaaaaaaaaaaaay o kadar şaşırdım ki şu an tesadüfe bak gerçekten harika :smiley: çok sağolun babam bu arkadaştan almış demek ki, 6 sene önce aldığını söylemişti tarihler denk geliyor :smiley: bu içeriği okuyarak özellikleri hakkında da bilgi olacağım sayenizde :smiley: mesela şunları...
  5. A

vaaaaaaaaaaaaaaaaay o kadar şaşırdım ki şu an tesadüfe bak gerçekten harika :)))))))))) çok sağolun :))) babam bu arkadaştan almış demek ki :) 6 sene önce aldığını söylemişti tarihler denk geliyor :)

6. A

diğer resimler de bunlardır:

7. A

SNN76 teşekkür ederim özrünüz için, insanın yarasına basılınca biraz canı acıyor ben de aşırı tepki vermiş olabilirim kusuruma bakmayınız, theodor_malinovski, AKMühendis, omnitemporal ve herkes, samimi ve içten yorumlarınız, yardımlarınız için teşekkür ediyorum, vakit bulup karavanın çeki...
  8. A

"Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim" yazabilirdiniz, ama hala iğneleyici konuşup olayın içinde bir "ilginçlik" arıyorsunuz, "babanız onu demiş de niye marka model fiyat söylememiş"mişmiş... Adam 1 ay yoğun bakımda yattı diyorum siz hala "marka model niye söylemiyor" deyip hala olayın içinde...
  9. A

bunda "ilginç" ve "tuhaf" birşey yok , "Edison ürününden başka birşey görmeyen, insani değerleri farklı bir nesil" değilim ben, buraya özel hayatımı anlatmaya veya ahlak dersi almaya gelmedim. ama çok da "merak" ettiyseniz anlatayım: 37 yaşındayım, annem ve babam ben 13 yaşındayken boşandı...

10. A

hepinize teşekkür ederim yanıtlarınız için son 1 yıldır babamın ciddi rahatsızlığı bulunmakta, karavan uzun zamandır İzmir'deydi, babamla ilgilendiğimiz için karavanla ilgilenilmedi. Karavanı geçen hafta araçla Kocaeli Gebze'ye getirdik, en kısa zamanda iç resimlerini de çekip buradan...

11. A

Teşekkür ederim yanıtınız için. Karavan konusunda hiç bilgim yok, Frenli olup olmadığını nasıl anlarız / nasıl anladınız ?
  12. A

Teşekkür ederim yanıtınız için. Böyle bir karavanın piyasa fiyatı nedir peki ? üstünde güneş paneli, aküsü, içinde lavabosu dolabı koltukları masası perdeleri vs var.

13. A

Merhaba, babamın bir çekme karavanı var, bunu satmak istiyoruz ancak markası-modeli nedir bilmiyoruz. Resimlere bakarak bu karavanın modelini tanıyabilenler yardımcı olursa çok memnun olurum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri