Arama sonuçlarınız

1. P

Normal Vites Ile Arazi Vitesinin Yeri

Herkese selamlar saygılar, Lada Niva sahibiyim fakat hem çok istediğim araç olan hem de Ladanın artık küçük gelmeye başlamasından dolayı malum sitedeki pajero ilanlarına bakıyorum. Dikkat ettiğim kadarıyla genellikle manuel vitesli modellerde arazi vitesi normal vitesin sağ tarafında, otomatik...

2. P

Ni̇va / Satilik Lastik+jant / 175-80-16 Voltyre (4 Adet) / Ankara

Hocam iyi günler lassa ok 144 kullandınız mı hiç bu lastiklerle farkı nedir özellikle kar performansı şimdiden teşekkürler
  3. P

Mitsubishi L200'ün Diğer Pikaplardan Farkları Neler?

Merhaba herkese, kamp ve offroad yapabilmek için pickup araştırması yapıyorum seçeneklerimi 2 araç üzerinde yoğunlaştırdım: mitsubishi L200 ve Ford Ranger. Fakat aklıma takılan birkaç soru var: Önceki kasalarında sadece l200de orjinal arka diferansiyel kilidi olduğunu biliyorum fakat yeni...

4. P

Mitsubishi L200'ün Diğer Pikaplardan Farkları Neler?

Merhaba herkese, kamp ve offroad yapabilmek için pickup araştırması yapıyorum seçeneklerimi 2 araç üzerinde yoğunlaştırdım: mitsubishi L200 ve Ford Ranger. Fakat aklıma takılan birkaç soru var: Önceki kasalarında sadece l200de orjinal arka diferansiyel kilidi olduğunu biliyorum fakat yeni...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR