Arama sonuçlarınız

1. erolakcin

Turkiye'deki Karavan Yapan Firmalar:

Hoşbulduk Gökhan bey, Daha biraz önce Youtube'da bir sürü videosu olan ehveni şer firmasıyla görüştüm, 35 bin euro istedi. 35 bin euro karşılığında bana ne vereceksiniz diye sorduğumda biz size listeyi göndereceğiz dedi. 2 ay sonra aracı kabul edebileceklerini 3 ay sonra da karavana dönüşümün...

2. erolakcin

Motokaravan Için Firma Tavsiyesi

3 aylık araştırmalarım neticesinde şunu anladım: Sizin hayallerinizdeki tasarım ne olursa olsun karavan üretici firmalar kendi tasarımlarına zorluyorlar sizi. İşçilik içler acısı. Sunum yok, farklı tasarım yok, kalite hiç yok sadece hayal pazarlıyorlar. Hayali bile PC de görsel hale getirip...

3. erolakcin

Turkiye'deki Karavan Yapan Firmalar:

İsmim Erol Akçin herkese selamlar ve sağlıklı günler dilerim. Yaklaşık 3 aydır bir motokaravana sahip olmak için çırpınıp duruyorum. Karavan kişiye özeldir deniliyor ya hah işte bu maksatla Mercedes Sprinter ext uzun şase araç aldım ve hemen akabinde bu aracı karavana (campervan) dönüştürecek...
  4. erolakcin

Sprinter Panelvanda Enlemesine Planlanan Yatak Için Karşılıklı Arka Panellerin Dışa Doğru 15'er Cm Genisletilmesine Trafik Yasalari Musade Ediyor Mu?

Sevgili karavan-sever dostlar. Motokaravan yaptırmak için 515 Cdi extra uzun şasi sprinter almak üzereyim. Ancak hepimizin malumu sprinterlarda en ölçü dar ve maalesef max. 1787mm. Arka kısımda enlemesine çift kişilik yatak planlıyorum. Ancak karavana dönüştürmeden önce arka kısımda daha uzun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri