Arama sonuçlarınız

1. D

2010 Range Rover Sport Hse 3.0 Tdv6 Dizel Kısıtlı Performans Sorunu!

Hocam selam 0530 4124404 den yardımcı olacaklardır. Arayıp aracınızın problemiyle alakalı detaylı olarak görüşenilirsiniz.

2. D

Merhabalar Land Rover ve Range rover araçlarınızla ilgili 05304124404 Ataşehir GARDEN SERVICE arayıp Tolga ustayı isteyin Borusanın 15 yıllık eksi ve çok bilgili bir ustası yardımcı olacaklardır. Boşuna para harcamadan bi tespit için gidin derim hem çok yardımcı oluyorlar hemde paragöz değiller.
  3. D

İstanbul'da Gidilebilecek Land Rover Ustası?

2013 range rover 4.4 aracıma motor yaptırmıştım yaptırmaz olaydım 6 aydır sürünüyorum 4 ayrı servise götürdüm çözemediler en son 15 yıllık Borusan Land rover ustası Tolga Ustayı tavsiye ettiler Ataşehir de Garden Service de çalışıyormuş artık, saolsunlar çok bilgili ve ilgili müthiş bir ekip...

4. D

2013 range rover 4.4 aracıma motor yaptırmıştım yaptırmaz olaydım 6 aydır sürünüyorum 4 ayrı servise götürdüm çözemediler en son 15 yıllık Borusan Land rover ustası Tolga Ustayı tavsiye ettiler Ataşehir de Garden Service de çalışıyormuş artık, saolsunlar çok bilgili ve ilgili müthiş bir ekip...
  5. D

Range Rover ve Land Rover araçlarla ilgili sorunlarınız için İstanbul Ataşehirde bulunan Garden Service den detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiyenin heryerinden araçlara hizmet veriyorlar kendi çekicileriyle aracınızı aldırabiliyorlar. Direk iletişim numarası 0530 412 4404 internete yazarsanız da...

6. D

Merhaba Arkadaşlar, Bende 2010 model Range Rover Sport aracımın triger değişimi için yer bakarken Borusandan ve Kosifler den ayrılan ekibin kurduğu land Rover için Tolga Ustayı tavsiye ettiler.iyi ki de tavsiye etmişler. Ataşehirde Opetin yanında GARDEN SERVICE adında resmen yetkili servisi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri