Arama sonuçlarınız

1. H

DEFENDER MI LAND CRUSER MI ?? YARDIM ....

Land Cruiser dünya şartlarında mükemmel bir araçtır, parça vs sorunu olmasa en iyisidir. Otokar üretimi askeriye çıkması olmasa Türkiye şartlarında Defender bu kadar tutulmaz. Konuyu iki yönden ele almak lazım. Türkiye şartları ve dünya şartları. Yedek parça, vs sorunları var Land Cruiser...

2. H

2021 Land Rover Tekli Ihale Var Mıdır

Yap_satçılar, aracı ihaleden alıyor, biraz giydirme yapıyor, ağır sorunlarını çözmüyor, motoruna bakmıyor satıp kâr ediyor , biz neden alamıyoruz ? Kendin yaparsan, kendin tamir edersen daha fazla kâr edersin, ben bakımlarını tamirlerini bile kendim yapabilirim, belki ağır tamiratları...
  3. H

MTA DAN SATILIK 44X4 ARAÇLAR ,TOYOTA LADA VE ÜNİMOG LAR

Çevre Şehircilik Bakanlı araç ihaleleri, aralarında bir tane 1994 Land Cruiser var, benim istediğim model kasa değil , ihale Ankara’da ,9 Mart 2022 tarihinde,ihtiyacı olan varsa , aracın resimlerine , ayrıntılara ulaştım. 45 bin TL tahmini bedel , kaçırmayın...

4. H

................... MTA ' da 6 ADET TOYOTA LC 70 ihalesi.........

https://milliemlak.gov.tr/Other/ShowAdFile?Id=7d43cebe-76ce-45b2-867c-a404efbaa1a0 çevre şehircilik bakanlığı ihaleye çıkmış. 1994 model Land Cruiser ihalede satılık. 45 bin TL tahmini bedel. Aracın resimlerine ulaştım, benim almak istediğin kasa model değil. İsteyen , ihtiyacı olan varsa...
  5. H

Defender Out Cruiser In . Yeni Araç Toyota Land Cruiser Fj60.

@barbecue Çok güzel ve açıklayıcı yazmışsınız beyefendi, teşekkürler. Ben BJ60, HJ60 arıyorum, BJ60 ların tamamı kurum çıkması, temiz araçlar genelde birileri hep almış ve kullanıp , çamura batırıp yükseltip satmaya çalışıyorlar, hepsi de çamura girmedi diyor , tabi inanmıyorum. Ben söylediğim...

6. H

toyota land cruiser hj60 hakkında bilgi lütfen ...

İÇİ DIŞI ORJINAL LAND CRUİSER İlan No: 995011034 Toyota / Land Cruiser / BJ 60 / İÇİ DIŞI ORJINAL LAND CRUİSER sahibinden.comda - 995011034 Merhaba arkadaşlar , şu araca hallenmiş durumdayım, yorumlarsanız ben de sizin aranıza katılacağım. Yardımlarınızı bekliyorum .

7. H

................... MTA ' da 6 ADET TOYOTA LC 70 ihalesi.........

son 2-3 yılda hiç LC ihalesi yok en son Sivas'da Sağlık Müdürlüğü 14 adet LJ serisi satmış bilginiz var mı acaba devlette araçlar bitti mi ?
  8. H

Defender Out Cruiser In . Yeni Araç Toyota Land Cruiser Fj60.

Merhaba arkadaşlar şimdiye kadar çoktan Defender yada LC almam gerekirken malum konulardan ötürü hala aracımı alamadım. Defender için kimisi stü kapalı traktör diyor, konfor yok, uzun yola gelmez Avrupaya gitmez diyor fakat LAnd Cruiser ise piyasada yeterli araç yok herkes OGM çıkması araçlara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri