Arama sonuçlarınız

1. murat18-06

Ankara Trekking Ve Kamp Arkadaşları

0532 242 42 23 Yıldıray abi, Ankara Kampçıları adı altında 600 kişilik wattsap grubu var, çok faaller, ayda 1-2 kez hafta sonu kampları düzenleniyor.

2. murat18-06

Perseid Meteor Yağmuru

Selamlar, 12 Ağustos Cumartesi gecesi perseid meteor yağmurunu Ankara merkezine yakın nerelerde izleyebiliriz, bir gecelik konaklama olacağı için uzak bir yere gitmek istemiyoruz. Üç aile ile çadır kampı yapacağız. Aklımda Beynam var, sanırım şehir ışıkları burayı etkilemiyordur. Fakat google da...
  3. murat18-06

Arpenaz 4.1 Fresh Black Modifiye

Selamlar, yeni almış olduğumuz ben ve arkadaşıma ait arpenaz 4.1 fresh black çadırımıza Ankara içinde modifiye tadilatlar (iç çadır girişine ve ön girişe sineklik, zeminin tamamına fermuarlı branda vb.) yaptıracağımız bildiğiniz yerler var mıdır? İnternette yaptığımız araştırmalarımda sadece...

4. murat18-06

Günübirlik Bulgaristan

Selamlar, decathlonun bulgaristan/stara şehrindeki mağazasından 4 arkadaş (herkes yeşil pasaportlu) arpenaz 4.1 fresh black çadır almak istiyoruz. Türkiye de bu çadır stoklarda bulunmuyor ve güncel fiyatı 7.100 TL. Bulgaristan da ki mağazada ise yaklaşık 5.000 TL ye geliyor (İkinci el sitelerde...
  5. murat18-06

Yüzerken Aracınızın Anahtarı ?

Hırsıza kilit dayanmaz derler, arabanın içindeki anahtarla arabayı çalabilir :))

6. murat18-06

Side'de Kamp Yeri Tavsiye

Selamlar, 19-21 Mayıs tarihlerinde Side de kamp yapmayı düşünüyorum, Manavgat Belediyesi Boğaz Kampingi aradım, dolu olduklarını, kişi başı çadır konaklamasının 180 TL olduğunu söylediler. Side de uygun ücretli/ücretsiz kamp yeri tavsiyeniz nelerdir. 4 Kişilik aileyiz. Tek aile gitsek aracım...

7. murat18-06

Eskişehir || İznik -gölü- || Taraklı || Göynük

Ben de ailemle birlikte Ankara'dan bir gece konaklamalı Eskişehir gezisi planlıyorum, aracım transporter, bu güzel bilgiler için teşekkür ederim.
  8. murat18-06

Uyku Tulumu, Sizce Hangisi?

Bu tuluma ait herhangi bir inceleme,geri dönüş vb. bilgi bulamadım, fiyat olarak uygun duruyor. Dikkatimi çeken bir tulumla aynı fiyat, kararsız kaldım, çok kamp yapan (motorin fiyatı) birisi değilim bu yüzden pahalı birşey düşünmüyorum. DFT Mumya 220x85x55cm S/Mavi -14° Uyku Tulum Fiyatı
  9. murat18-06

Gezi Araçlarında Eberspächer Isıtıcı

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

10. murat18-06

Uyku Tulumu, Sizce Hangisi?

Merhabalar, ilandaki uyku tulumları arasında kaldım, ilkbahar ve sonbaharda kullanmak için bir adet çift kişilik, bir adet tek kişilik uyku tulumu araştırıyorum, bütçem sınırlı olduğu için bilindik markalardan değil de f/p ürünü bir tulum arıyorum, daha önce kullanmadığım için tecrübeli...

11. murat18-06

Karavan Gezileri Ve Yeni Dijital Yaşam

Metaverse çılgınlığı kripto para dünyasında da adından söz ettiriyor, geleceğin teknolojisi olarak bu yönde yatırım yapan kripto paralarda inanılmaz yükselişler var ve şu anda tüm dünyada trendler.
  12. murat18-06

Yedigöller De Bir Gece Kamp Yapmak

Haklısınız, ben de günübirlik gitmeye karar verdim, sıcağa çare varda soğuğa çare bulamayız, tüp ve ateş yasakmış zaten.

13. murat18-06

Evde bir tane var sıcak su torbası, yarın tüplü ısıtıcı kargodan geliyor. Yarın akşam araçta yatayım da sıcak su torbası ve ısıtıcıyı deneyeyim bakalım, nasıl olacak :smiley:
  14. murat18-06

Akşam 7 den sonra izin veriyorlarmış ateş yakmaya. Bende semaver var onun altını soba gibi kullanırım, içinde ateş yakarak.
  15. murat18-06

Dediğiniz gibi ben de yün yatak, yorgan ne bulursam götürmeyi düşünüyorum, tüp ısıtıcısı da soğuğu kırarsa geceyi kurtarırız gibime geliyor. Detaylı bilgilendirme için sağolun.

16. murat18-06

Soğuk kısmında çok haklısınız, araç çok çabuk soğuduğu için ısıtıcıya çok güvenemedim. Vebastoyu düşündüm ama fiyat olarak 4000 TL vermek ve bunun yıllık bakımlarını yaptırmak bütçemi sarsıyor, çok fazla kış kampı yapan birisi değilim, genelde köyüm Ilgaz dağına yakın olduğu için kış özlemimi...
  17. murat18-06

Araç durduğu yerde çalışırken çok sıcak üflemiyor, diğer seçenek olan su torbasından yararlanılabilir.
  18. murat18-06

Benim de niyetim bu şekilde ama, Murat ERDOĞAN arkadaş haklı olarak beni biraz korkuttu açıkçası.

19. murat18-06

Selamlar, Ankara da yaşıyorum, 3-4 aydır bu forumu takip ediyorum, iki defa kısa süreli kamp deneyimim oldu, (ağustos ayı bir gece kapadokya *gece bayağı üşüdük*, ekim ilk hafta iki gün çıralı *çıralı da araçta kaldık*, iki gün olimpos *çadır* ekipmanım yok , sürekli araştırıyorum forumdan...
  20. murat18-06

Kango Kamperden Transportere Geçiş

Benim de uzun şasi transporter camlıvan aracım var. İlkbahara kadar sizinki gibi bir düzenek yapmayı düşünüyorum. Çok güzel ve ekonomik olmuş, güle güle günlerde kullanın.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri