Arama sonuçlarınız

1. Mevlüt k

Çift Teker Motokaravan Sahibi Forumdaşlar, Çift Teker Konusunda Olumlu Ve Olumsuz Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

Bazı yerlerde rastladım, bu konuda hatırladığım kadarıyla; çift tekerlerin tonajları fazla olduğundan bazı yollara ve yerlere girişi yasak ve bazı yer ve yollarda ücretleri daha fazla oluyormuş, doğru mudur acaba, bütün çift tekerler bu tonaj konsunda aynı mıdır, Cift tekerlerin arkada...

2. Mevlüt k

Çift Teker Motokaravan Sahibi Forumdaşlar, Çift Teker Konusunda Olumlu Ve Olumsuz Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

Hoş buldum Davut bey ☺ Böyle bir sorudaki amacım aslında sonradan pişman olmamak. Teşekkürler yorumunuz için, Teşekküler Volt ve sprinter arasındayım, ikisinin de çift ve tek tekerlisi de var, fiyatlar da neredeyse yakın gibi Neden, hangi açılardan acaba Yücel bey? Çabanız için teşekkürler...
  3. Mevlüt k

Motokaravan İçin Ve Genel Manada Motor Gücü Ve Motor Hacmi Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Aynen, 20 yaşındaki araçların fiyatının, 2 sene önceki fiyatını katlaması ya da daha da fazla artması inanılır gibi değil, tam tersi olması gerekirken. Ben 40 bini geçmeyen, temiz, sağlam, özellikle motoru, bir volt 35veya sprinter 313 bulup içine de temel yaşam malzemelerini ucuzundan geçici...

4. Mevlüt k

Bu Sprinter 413cdi, Bu Haliyle Bu Fiyata Alınır Mı, Yardım Lütfen

Yorumlarınız için sağolun, gerçekten de zor, sıkıntılı bir süreç, durum, araç alabilmek,elinde kalan zorla biriktirdiğin paranı bir anda kaptırıyorsun bir yalancı, dolandırıcı satıcıya
  5. Mevlüt k

Herkese merhabalar Motokaravanımın tek teker mi yoksa çift teker mi olması konusunda kararsız kaldım, bu konuda keşke tek teker olsa dediginiz oluyor mu, iyi ki çift yapmışım mı diyorsunuz, hangi açılardan eksi ve artılarını paylaşabilir misiniz?

6. Mevlüt k

Bu Sprinter 413cdi, Bu Haliyle Bu Fiyata Alınır Mı, Yardım Lütfen

Merhaba Karavandaşlar(en kısa zamanda inşallah;)) İlk karavanım uygun bir araç arıyorum, internetteki şu araç için yorum, fikir ve deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz acaba? Bu aracın Volt35 ve 46lardan artı ve eksileri nedir, motor,performans, arıza vs. Sahibinin yazdığı 3binlik masrafının...

7. Mevlüt k

Motokaravan İçin Ve Genel Manada Motor Gücü Ve Motor Hacmi Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Evet gittikçe de pahalanıyor herşeyde olduğu gibi, şansımıza artık, Hayırlı olsun aracınız,malum siteden mi aldınız, lt35mi, fiyat, modeli?
  8. Mevlüt k

Volt ya da sprinter mi bulmak zor olur demek istediniz, 2.8 psa meselâ hangileri olabilir onlar
  9. Mevlüt k

Vw Volt 35 Ve 46 Hakkında Önemli Teknik Bilgi Ve Tecrübelere İhtiyacım Var

Sağolun Yazdığı zaman da yazamazsın, neden yazdın gibi itirazlarda bulunamayız da değil mi ,memur haklıdır yani yasal olarak

10. Mevlüt k

Herkese merhaba Motor, tork, hacim gibi konularda çok bilgim yok (karavan için araç arıyorum, volt veya sprinter, 40bin tlyi aşmayacak fiyatta, varsa bildiğiniz sağlam, temiz, bu arada haber verirseniz iyi olur )ve bakarken bu konuları da öğrenmek gerekiyor diye düşündüm, sahibinden sitesinden...

11. Mevlüt k

Teşekkürler Nasıl memnun musunuz lt35den, lt46si olan biriyle muhabbetiniz falan oldu mu,deneme şansınız falan? Peki trafikte falan sorun yaşayan olmuş mu hiç, son zamanlarda duyduğumuz, gördüğünüz, bildiğiniz kadarıyla b sınıfı olup olmaması konusunda ve de şunu merak ediyorum ruhsatta 2+1...
  12. Mevlüt k

Teşekkürler ayrıntılı cevap için

13. Mevlüt k

Herkese merhabalar Ben de karavan hayalimi hayata geçirmek için adım atmaya karar verdim ancak araçlar hakkında teknik bilgim az, o yüzden hem genel anlamda hem de almaya karar verdiğim araç volt hakkında bazı temel sorularım olacak. Volt 35 ve 46, hangisi hangi açıdan daha iyi ve daha kötü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri