Arama sonuçlarınız

1. renkiblade

Mağdur Eden Firmalar (trendyol)

Öncelikle merhabalar. Konunun yeri doğru mu bu mesajı yazmam doğru mu bilemiyorum ama online alış verişimde yaşadığım bir sıkıntıyı paylaşmak istiyorum sizlerle. Sizlerin de aynı sıkıntıyı çekmemeniz adına. Kesinlikle başka bir amacım yok. Kendi karavanını kendi yapmaya çalışan biri olarak...

2. renkiblade

Şoför Koltuğu

çok teşekkür ederim online aratmamda sadece alışveriş kısmına bakmıştım görememiştim. Bu gün distribütöre kadar ulaştık. Fabrikalarda dahi olmadığı, dilenirse 3-5 ay içerisinde temin edilebileceği söylenmişti. ikinci el dükkanları hatta hurdacıları bile gezdim yok. Kendilerine bir danışayım...
  3. renkiblade

Şoför Koltuğu

muayenede sorun olmayacağından eminim merak ettiğim TSE de sorun yaşayıp yaşamayacağım.TSE yi geçtikten sonra bulamaz isem yeni başka bir körüklü koltuk takarım diye düşünüyorum. Mesajınız için teşekkürler

4. renkiblade

Şoför Koltuğu

Merhabalar. Isuzu Royal aracımın orjinal şoför koltuğu darma dağın olmuş durumda.Mecburen değiştirmem gerekiyor. Ama TSE de sıkıntı yaşamaktan korkuyorum. Mutlaka orjinal royal koltuğu mu olmak zorunda? Başka bir şoför koltuğu takmam sıkıntı yaratır mı? Çıkma bir koltuk alıp TSE den sonra extra...
  5. renkiblade

Antalya Sıcağı...

sonuçta kullanılan malzemelerin ısı geçirgenlikleri vs ulaşılması zor bir mevzu değil.Paylaşımınız için teşekkürler Aracın içinde çok fazla çürük çıktı mecburen oralar elden geçecek. sonrasında içten polimer kauşuk ile kaplanıp ızgara sistemi yapılacak sonrasında, eps panel ile boşluklar...

6. renkiblade

Antalya Sıcağı...

Reflektif boyayı ilk kez duydum.Türkiyede satılan ürünlerin İşe yarayıp yaramadığını merak ettim açıkcası. Oldukça da pahalı bir ürünmüş. Biraz araştırmak gerek teşekkür ederim çok faydalı bir paylaşım oldu

7. renkiblade

Antalya Sıcağı...

Sanıyorum sırf bu yüzden 2+1 planladığım karavanı ön sürüş , yolculuk alanı ve arka yaşam alanı olarak kapı ve set ile kapatacağım.Tek korkum sıcaklar soğuğa çare bulması sıcağa göre daha kolay olacağı kesin. Antalya Adana civarlarında yaşayanlar iyi anlarlar ne demek istediğimi :)
  8. renkiblade

Isuzu Royal Sahneli Karavan

25m2 lık alanı 3 dk gibi kısa zamanda soğutabiliyor. Sürekli nem alma modunda çalıştırıyorum evimde. Soğutma ayarı fazla geliyor. Ama Büyük koymamın sebebi de tamamen bu. akıllı start stop sistemli buz dolabından bile daha az enerji tüketen bir klima. Ayrıca soğukta kullanmayıp nem alma özelliği...
  9. renkiblade

Mesajınız için teşekkürler Arka koltuk yan cephesinde kabarmalar ve dökülmeler mevcut taşlandigi zaman hallolacak gibi ama pastan arındırmak için derin girmem gerekebilir öyle olursa saç delinebilir.umarim halledebilirim.karasor işi çıkacaksa hiç girmeyeceğim sökme işine o zaman. ısıya dayanıklı...

10. renkiblade

Antalya Sıcağı...

Selamlar Yalıtım bölümüne girdim ve kullanılan malzemeler hakkında kafamdaki soru işaretlerini gidermek istedim fakat kafam daha bir karıştı. Bu konuda derinlemesine araştırma yapmış arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim çünkü gerçekten pişman olmak istemiyorum. Toza karşı aşırı hassas bir...

11. renkiblade

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar Ben Hüseyin Antalya'da ikamet etsem de yerim yurdum pek belli değil :smiley: Sahne performansçısı olarak sürekli gezmekteyim. Bu sebepten ötürü işimi rahatlatmak ve hayalimdeki turneyi yapmak adına motokaravan yapımına başladım. Şans eseri bulduğum bu sayfayı görünce bu kadar bilginin...
  12. renkiblade

Merhabalar Aranıza yeni katıldım. Biraz forumu gezdikten sonra tam bir bilgi deryasına düştüğümü fark ettim ve kayıt oldum. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum bir projem vardı. Keyif için yapma fırsatım olmadı ta ki ihtiyaç olana dek. Sahne İllüzyon gösterileri yapan bir performansçıyım. Royal...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR