Arama sonuçlarınız

1. K

Türkiye'den Kendi Aracımızla Rusya'ya Gitmek

Eğer sadece Lars'dan geçiş var ise o zaman rotamızı değiştirmek zorunda kalacağız demektir. Yol biraz uzayacak öyle görünüyor.

2. K

Selam. Biz bir aksilik olmaz ise Ağustos ayında gitmeyi planlıyoruz. Gürcistan Batum-Poti-Sohum(Sokhumi)ardından Soçi-Novorossiysk-Kerç-Feodosya-Simferopol şeklinde her gittiğimiz yerde birkaç gün konaklamayı düşünüyoruz. Herşey yolunda giderse çok keyifli bir rota. Görünüşe göre siz bizden...
  3. K

Rusya'ya ilk ailecek gidişimizde turistik vize almış, Moskova'da pasaport ve vize kontrolü sırasında eşim ve çocuğumun geçişine müsaade edip bana ise neden turistik vize ile geldiğimi sordular ve beni başka bir odaya alıp yaklaşık 15 dk. sorguya çektiler. Kendimi ifade edebilecek kadar Rusça...

4. K

Selam arkadaşlar. Türkiye'den eşim ve çocuğumla kendi aracımızla Rusya'ya aile ziyaretine gitmemiz mümkün müdür? Mümkünse nasıl? Bu sorularımı cevaplayabilecek tecrübeli, bilgili arkadaşlar var ise çok memnun olacağım. Eşim ve çocuğum Rus vatandaşı. Türkiye'de ikamet ediyoruz ve Kırım'da ikamet...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri