Arama sonuçlarınız

1. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Kardüz R2 rolesi 16 ilin haberleşme noktası

Ynt: Düzce Kardüz R2 rolesi 16 ilin haberleşme noktası teşekkürler reha bey; elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz bu kışı o bölgede çok sert geçti Rüzgar gülümüz rüzgar ve soğuğa dayanamadı içi yandı bizde hemen güneş paneli ile değiştirdik başka bir sıkıntı görünmüyor şuan ama...

2. DÜZCE OFFROAD TEAM

Ynt: Düzce Kardüz R2 rolesi 16 ilin haberleşme noktası .
  3. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Karadüz yaylasında bulunan R2 rolesi 1. yılını dolduruyor zorlu kış şartlarına (ortalama kar kalınlığı 3.5 metre) rağmen testi başarı ile tamamladı Yaylanın en zirve nokta 1830 metre, burada Amatör telsiz rolemiz var R2 Rolesi 16 ilin birbiri ile haberleşmesini sağlıyor tamamen...

4. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce / Gölyaka - Kardüz Yaylası Gezimiz

Ynt: Düzce / Gölyaka - Kardüz Yaylası Gezimiz en zirve nokta 1830 metre burada Amatör telsiz rolemiz var R2 Rolesi 16 ilin birbiri ile haberleşmesini sağlıyor tamamen gönüllü arkadaşlarımız çabaları ile yapılan bir çalışmadır. Tabi bunların bitiminde yemek keyfide bir başka
  5. DÜZCE OFFROAD TEAM

Ynt: Düzce / Gölyaka - Kardüz Yaylası Gezimiz Kar kalınlığı ortalama 3 metre civarı rüzgarın kar yığıntısı yaptığı ATV ile durulan yer ortalama 7-8 metre civarı Snowboard ile çok güzel kayılıyor

6. DÜZCE OFFROAD TEAM

Ynt: Düzce / Gölyaka - Kardüz Yaylası Gezimiz Kardüz yaylası 2012 Mart Nisan görüntüleri Çatısına bastığım ev sizin Toyota ile durduğunuz evin yanı

7. DÜZCE OFFROAD TEAM

Yeni Forum? :)

Ynt: Yeni Forum? :) Sedat bey elinize, gözünüze sağlık yoruldunuz ama güzel bir çalışma olmuş tabi arkadaşlarında belirttiği ufak tefek eksiklikler de zamanla düzelir. monoton geçen kış günlerinde güzel bir ışık oldu tüm gezenbilir ailesine hayırlı olsun...
  8. DÜZCE OFFROAD TEAM

4. Geleneksel Ercova Yaylası Anadolu Off Road Oyunları (29 - 30 Ekim 2011)

Ynt: 4. Geleneksel Ercova Yaylası Anadolu Off Road Oyunları (29 - 30 Ekim 2011) ÇOK DEĞERLİ DOSTLARIM Sağlık sebeplerinden dolayı Ercova etkinliğine katılamadım birde gerçekten çok yorgundum 3 hafta peş peşe organizasyon hazırlıkları ve babamın ameliyatı derken gelemedim. Görüyorum ki hoş...
  9. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team Teşekkürler abi sağ olasın yanlız senin halatı ulaştıralım o gün kopardık sonarsında ben yukarıları organize ederken çıkmışsınız

10. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team http://www.duzceparantez.com/haber-464-KOCA-YAYLA-OFF-ROADA-EV-SAHIPLIGI-YAPTI.html

11. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team Arkadaşlar merhabalar kusura bakmayın ancak hastamı eve getirebildim Öncelikle tüm dostlarıma katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum belki daha güzel bir organizasyon olacaktı ama yinede hep birlikte yüzlerimiz gülerek ayrıldığımız için kendimi...
  12. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team Birde geçen ay yapılan etkinlik görüntülerine ihtiyacım var çünkü sürekli koşuşturmaktan buna fırsat bulamadım sizlerden ricam gelirken bir cd yapıp bana teslim etmeniz fakat orjinal boyutları ile olursa sevinirim çünkü toplantılarda sunumda kullanacağım şimdiden...

13. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team . 1araç 2yarişta da yarışabilecek birde baylar araçları kırıp etabı bozdukları için önce bayanlar yarışacak
  14. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team Bu arada bayanlar klasmanı yaptık kaç kişi katılacak bir görelim eğer bir tek Bircan hanım katılacaksa o zaten erkeklerin üstesinden geliyor. Varmı ben değil eşim yarışacak diyen arkadaşlar
  15. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team yağışlar etabı olumsuz etkilediği için şuan km vermek doğru olmaz kapı konusunda 2 noktada düşünüyoruz fakat etap içi bantları geniş tutup 3 dakika arayla araç çıkışı vermeyi planlıyoruz.

16. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team http://www.duzceparantez.com/haber-248-DUZCEYE-ILK-KAR-DUSTU.html
  17. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team İstanbul dan gelen arkadaşlar ilk Düzce çıkışından çıkacaklar daha sonra Düzce istikametine doğru devam edecekler yol üzerinde Beyköy ve 1. ve 2. OSB tabelaları görecekler o istikamete devam Düzce merkezden 6km içeride Ankara dan gelen arkadaşlar ise Kaynaşlı...
  18. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team 1. Mert Birincioğlu 2. Bircan Yarıcı 3. KOZOFFCelal EKSİLMEZ 4. KOZOFFMustafa UZAVCI 5. KOZOFFYunus YILMAZ 6. KOZOFFSelim ENDER 7. Aycan ÖZEN 8. Şener ŞEN 9. Haluk YILMAZ 10. Hüseyin memioğlu 11. Tolga Feyyaz ÇÖMLEKÇİOĞLU 12. A.Kadir Kuzu 13...

19. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team CB telsiz maalesef kullanmıyoruz VHF 145.650 88.5 Ton UHF 439.175 88.5 Ton
  20. DÜZCE OFFROAD TEAM

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team yağmur ve kar tam olmuş ne demek abi beter olmuş etap

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri