Arama sonuçlarınız

1. D

İzmirde Jeep özel servisi?

96 grand cherokee ZJ icin izmirdeki ayhan ustayada goturebilirsin. ayhan servisten ayrilma, yeni araclarda tecrubesi ve servis deneyimi var. ayrica diger tamirini yaptigi araclarida blogtan takip edebilirsin 1998 Grand Cherokee ZJ On diferansiyel disli degisimi ve arka diferansiyel robotlama...

2. D

İZMİRDE jeep yetkili servisten ayrılma bir arkadaş buldum

reklam olup olmasiyla alakasi yok. izmirde jeep ustasi sayili. servislerde neler yapildigi da ortada. ayhan usta gibilerini bizimde dile getirmemiz lazim ki bu insanlar hem piyasada kalsin hemde farkli insanlarda bilsinler. izmir jeep servis denilence akla ayhan oto gelir. siteside : 2006...
  3. D

Izmir 2003 Grand Cheroke Servis Deneyimi

bunlarin servisle veya serviscilikle alakasi yok. Koskaca jeep markasinin sozum ona yetkili servisine gidiyosunuz, bilmamne oil ve kitapciga uymayan yag kaktirmaya calisiyorlar. denetim yok hic bisey yok. aradim jeep musteri memnuniyetini, durumu bildirdim, bundan oncede yetkili servislerde...

4. D

Aydın Off-road Sevdalıları Merhaba

Bende kusadasindayim, GC aracim var. organizasyonlara katilirim.
  5. D

03 Grand Cherokee Bakim Maliyeti Ve Yapilmasi Gerekenler

Merhaba 2003 GC 4.7 v8 overland arac aldim. 130bin km de. aracin bakimlari aslinda cok uzun sure olmamis ama sifirdan butun sivilari ve periyodik bakimini yapmak istedim. aldiklarim ve maliyetleri hava filtre high out put icin 115 tl usa mali mopar degil. yag filtre mopar 65tl polen...

6. D

Izmir 2003 Grand Cheroke Servis Deneyimi

Merhaba, 2003 Grand Cheroke v8 4.7 WJ Overland arac sahibiyim. Aracin sivilarinda kitapciga sadik kalma adina yetkili servisle irtaibata gecip aracimi yetkili servise goturmeye karar verdim. A.A.Aydın Otomotiv Satış Servis Yedek Parça Izmir bornova ikinci sanayide, yetkili servise goturdum...

7. D

Wj Simit Lpg Tankı Takan Varmı ?

ben kullaniyorum 44lt ama cok az geliyor. tavsiye etmem 70 kusur lt takilabilenecegi soyledindi ama tadilat gerekiyor yaptirtmadim. bagaj ici tavsiye ederim.
  8. D

ustam merhaba. ilandaki araci almayi dusunuyorum yorum yapabilirmisiniz ? 341834036

ustam merhaba. ilandaki araci almayi dusunuyorum yorum yapabilirmisiniz ? 341834036

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri