Arama sonuçlarınız

1. aaroon

Lpg Demontaji

Herkese Selamlar, Yıllar önce bu siteden Fıratr arkadaşımızdan ( Bursadan ) 1997 model güzel bi orvis almıştım. Bi zaman sonra İstanbulda birine sattım. Alan kişi de LPG taktırmış. Aracı malum sitede satlıkta gördüm, sattığıma üzülmüştüm geri aldım aracı ama LPG li olarak. Fakat ben hiç LPG li...

2. aaroon

Jbl Flip4 Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör

cİHAZ HALA DURUYORMU? FİYATTA BİŞEYLER YAPABİLİR MİSİNİZ BİRAZ DAHA.
  3. aaroon

Satılık 97 Grand Cherokee Limited Orvis Edition 5.2

Siteyi gezerken gözüme ilişti. Mazideki hatıralar canlandı. Orvis tutkuydu benim için. En kısa zamanda temiz bulursam yeniden alıcam bi tane...

4. aaroon

1997 Orvis Orijinal Teybi

Cihazımız satılmıştır. Teşekkürler...
  5. aaroon

Satılık 1998 G Cherokee 5.9 Full Yapılı

Keşke bi kaç tane foto ekleseydiniz. karar verme konuusnda etkili olurdu..

6. aaroon

G Ü N C E L

7. aaroon

foto yükleyemedim. Orijinal cd çalar ( track ) ve kaset çalar. Orijinal yani. 0 541 255 54 54 telefon numaram isterseniz whatapp den atabilirim fotolarını.
  8. aaroon

Arkadaşlar aracıma ses sistemi yaptığımda yedeğe çıkan orijinal 1997 orvis teybimi isteyn olursa satabilirim. Fiyat konusunda bilgim yok siz yazın...
  9. aaroon

Grand Cherokee Jant Ve Lastiği

Fotoğraflarda bunlar...

10. aaroon

Grand Cherokee Jant Ve Lastiği

97 model Orvis Grand Cherokee aracımı sattım, 6 ay sonra evimi taşırken depoda aracımın yedek lastiği ve jantını unuttuğumu gördüm :)) Jantta çizik hata yok, üzerindeki lastik sıfır. Fotoları yakında atarım. Fiyat konusundA TELEFONDA KONUŞURUZ. TEL NUMARAM : 541 255 5454

11. aaroon

1997 Grand Cherokee Orvis Edition

Ynt: 1997 Grand Cherokee Orvis Edition OK TELİMİDE ARAYABİLİRSİN 541 255 54 54
  12. aaroon

Ynt: 1997 Grand Cherokee Orvis Edition Aracım şu anda 197 bim km de ( mil değil ) kuzur denecek büyük bi kusuru yok. sadece ön düzen ayarı yapılabilir..

13. aaroon

Ynt: 1997 Grand Cherokee Orvis Edition malum siteden fotolarına bakabilirsiniz... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-grand-cherokee-orvis-edition-115736993/detay
  14. aaroon

Arkadaşlar aracım acil satılıktır. Banka hacizlerinden dolayı. Almak isteyenlerle araç başında pazarlık açıktır. Bana lazım olan para 17 800 dür. Bu taban fiyattır. Almak isteyen olursa aracım Alanyadadır. iletişim 541 255 54 54
  15. aaroon

Satlık 5.2 Orvis Edition

Ynt: Satlık 5.2 Orvis Edition GünCeL

16. aaroon

Satlık 5.2 Orvis Edition

İlanla ilgili bilgiler aşağıdaki linktedir. Telden de bilgi alınabilir. Sadece Gezen bilir üyeleri için fiyat 21.000 TL dir.. Link : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-1997-model-5-2-orvis-edition-94665962/detay
  17. aaroon

zj 96-98 direksiyon kutusu problemi hk.

Ynt: zj 96-98 direksiyon kutusu problemi hk. takip
  18. aaroon

Motor Numarası.

Ynt: Motor Numarası. Bu konuda tecrübeniz var sanırım. Varsa eğer yol gösterirseniz sevinirim. İlk nerden başlamalı_? ne yapmalı_? Aracın öyküsünü nasıl çıkarabilirim..

19. aaroon

Motor Numarası.

Ynt: Motor Numarası. Bu işin nasıl çözülebileceğine dair bi fikri olan var mı_? Sonuçta bu iş adli boyuta varacaktır ama öncesinde neler yapılmalı bilen var mı acaba aramızda_? Arkadaşı aracın yetkili servisine yönlendirdim. Oradan aracın motor numarasını tespit ettirmesini istedim. Motorun...
  20. aaroon

Motor Numarası.

Ynt: Motor Numarası. 34 RV 041 ve 34 ZE 765 plakalı cherooke sahipleri burda mı acaba_? Ya da tanıyan var mı_?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri