Arama sonuçlarınız

1. ophtha

LPG de inanılmaz kampanya. 750 tl ye İtalyan TOMASETTO

Ynt: LPG de inanılmaz kampanya. 750 tl ye İtalyan TOMASETTO 6 veya 8 silindirli araçlar için bir önerin var mı ? özellikle LPG takılınca sessiz olmalı enjektörlerden ses gelmemeli . bende cherokee 4000 6 silindir araç vardı ATİKER sıralı taktırmişdim sankı motor piston vuruyormuş gibi ses...

2. ophtha

Buda Benim Vx 100'üm

Ynt: Buda Benim Vx 100'üm Mustafa aracını çok beyendik. Darısı bizim başımıza diyelim.
  3. ophtha

Asfaltta En Sessiz MT Lastik Hangisi ?

Ynt: Asfaltta En Sessiz MT Lastik Hangisi ? benim önerim bu durumda mt lastik almamanız. STT yerine ST-c öneririm. Özellikle otobanda uzun süreli kullanacaksanız mt ler ses açısından sizi üzer.

4. ophtha

31-10.5-15 Mt Goodyear Wrangler

Ynt: 31-10.5-15 Mt Goodyear Wrangler Şu anda tekrar güncelleşti . Ön iki lastik dişleri oldukça erimiştir arka iki tanesi nerdeyse yeni gibi durmaktadır. Bilgilerinize sunulur...
  5. ophtha

XJ icin lastik- jant sorunu..

Ynt: XJ icin lastik- jant sorunu.. benim pratikte yaşadıgım 3 inç takınca araba gerçekten 3 inç yükselmedigi. Offset jant takmazasan sorun yok. Ama senin jantların ofset. Yane daha açık konuşmak gerekirse 31 inç lastik bile arazide yaylanırken dodiklere sürtecektir Hatta dodik taksan...

6. ophtha

XJ icin lastik- jant sorunu..

Ynt: XJ icin lastik- jant sorunu.. 33 lastik takamazsın. Tekerleklerin çamurluga degecektir. Ayrıca o janta o lastik pek güvenli olmaz. Yapman gereken şey jantları degiştirmek. Aslında 31 ile de lastik çamurluk problemi olacaktır.Başta anlamazsın ama arazide zorlayınca zamanla farkedersin Ufak...

7. ophtha

Bor Katkısı

Ynt: Bor Katkısı uzun araştırmalar sonucu bende motorsilk kullandım. arabanın çekişinde kesinlikle farkedilir bir artış oldu. mesela dik rampaları çıkarken eskiye göre daha büyük viteslerde çıkmaya başladım. motor sesinde biraz azalma hissedildi. Yakıt tüketiminde 4 depo tüketimi neticesinde...
  8. ophtha

İzoff Karadeniz Turunda Yaban Tv Yayında (18-26 Eylül 2009)

Ynt: İzoff Karadeniz Turunda Yaban Tv Yayında (18-26 Eylül 2009) Okan mükemmel olmuş. Çok emek vermiştin çok zaman harcadın iki kameraman ve bir yönetmen oldukça fedakarlık gösterdiniz. Fragmanları bizzat yaşamama ragmen beni fazlasıyla heyecanlandırdı. Devamını merakla bekliyoruz.
  9. ophtha

99 XJ Cherokee de İçeri Gelen Ses

Ynt: 99 XJ Cherokee de İçeri Gelen Ses egzos manifoltundanmış hallettik

10. ophtha

Ynt: 99 XJ Cherokee de İçeri Gelen Ses Çok basit birşeymiş sorunu çözdüm saygılarla

11. ophtha

Jeep XJ Arayışım. Bugün Ne Yaptım ?

Ynt: Jeep XJ Arayışım. Bugün Ne Yaptım ? http://www.sahibinden.com/1997_model_lpg_li_fuul_fuul-24WQQaXQQ16547457WQQpXQQdisplayitem Bu araçda güzel fiyat iyi. arkada LSD varsa ve de sorunsuzsa tamamdır. İyi bir modifikasyon yani dodik snorkel vinç lastik jant yükseltme ön tampon rockslider...
  12. ophtha

Jeep XJ Arayışım. Bugün Ne Yaptım ?

Ynt: Jeep XJ Arayışım. Bugün Ne Yaptım ? http://www.sahibinden.com/off_road_donanimli_xj_cherokee_sport-73WQQaXQQ9066861WQQpXQQdisplayitem Bu araç mantıklı . Biraz indirim yaparsa ve de gerçekten motor ve şanzıman aksamında sorun yoksa mükemmel. En azından araştırmaya deger diye düşünüyorum.

13. ophtha

Selamlar . 120 000 km de bir aracım var. Araç ısınınca yaklaşık 1 dak sonra sanki motorundan piston vurması gibi bir ses geliyor. Çok fazla degil rahatsız etmiyor ama uzun yolda giderken biraz benim kafama takılıyor. Önceleri manifold kaçagı zannettim ancak degiştirdim ses azaldı ama devam...
  14. ophtha

Ynt: 31-10.5-15 Mt Goodyear Wrangler Satış geçici olarak durdurulmuştur . saygılarla
  15. ophtha

Ynt: 31-10.5-15 Mt Goodyear Wrangler

16. ophtha

15000 km yapılmıştır. Herhangi bir sorunu yoktur. 4 adettir. 2 tanesi digerine göre dişleri biraz daha aşınmıştır. hepsi aynı km yapmıştır. Toplam fiyatı en son 300 ytldir.
  17. ophtha

Çok Mutluyum 15 Günlük Bir XJ Aracım Oldu

Ynt: Çok Mutluyum 15 Günlük Bir XJ Aracım Oldu cherokee XJ hayırlı olsun. Şu an xj almanın tam zamanı diye düşünüyorum. XJ ilanları arttı seçim şansınızda arttı demektir. offroad için en ideal araçlardan birisi bence.
  18. ophtha

Orjinal XJ Country Jantı

Ynt: Orjinal XJ Country Jantı selamlar şimdi gördüm tel no 05325153333 beni arayabilirsiniz saygılarla ...

19. ophtha

Dodik ve Flans XJ Jeep

99 model jeep xj kare kasa aracım için bushwaker dodik ve flans arıyorum .İlave snorkelde alınabilir saygılarla
  20. ophtha

Orjinal XJ Country Jantı

4 adet elimde kendi arabamdan söktüm yerim yok satıyorum dördü bir arada verilecek fiyatı 400 ytl. Grand cherokee lerede olur zaten aynısı.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri