Arama sonuçlarınız

1. Suhacik

20 AE 808 - Benim! Explorer'ım :)

Ynt: 20 Ae 808 - Benim! Explorer'ım :) Buraya bayağıdan beri bakmamışım, iyi olmamış. Tankın şuanki durumu. 305 40 22 lastikler ve 15 cm. yükseltme yapıldı. Full motor şanzıman revize yapıldı. Rahat 10 sene arkasına baktırtmaz artık :)

2. Suhacik

Hangisi Amerikan Hangisi Avrupa?

Ynt: Hangisi Amerikan Hangisi Avrupa? Maşallah abi zevk vermiştir :) Kar yağsa ben de çıkacağım da zerre kar yok bizim buralarda. Aşırı yüksek dağlarda. Oralarda da hiç yol yok :(
  3. Suhacik

Hangisi Amerikan Hangisi Avrupa?

Ynt: Hangisi Amerikan Hangisi Avrupa? Mehmet abicim yazılacakların çoğunu yazmış zaten. Lakin düzeltme babında yazacağım şey vites durumudur. 97 model usa modeller 5 ileri şanzımana sahiptir. Şanzıman kodu 5r55e dir. OD tuşu ile 4 e düşürülür. Parça konusunda da kesinlikle korkmayın. Ucuz :D

4. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Ex'den anlayanlar burada merak etmeyin :)
  5. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Arkada 2 dikey 2 çarpraz amortisör sistemi var bizim araçlarda. Salınım olayını tehlikeye düşürmemek için. Yol tutuş olayı da 70 yanaklı bir lastikle ne kadar ise o kadardır :P Ben 295x30x22 lastiklerimle rol bile yapacak kadar tutunuyorum yere :D

6. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Oto Klinik Atatürk Sanayi sitesi 2. kısım 2. sokak no:19 İletişim için Osman bey'i bulmanız lazım. Telefon numarası: 0535 723 87 29

7. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Üyeliğinizi gördüm Çelebi bey :) Telefon numarası yok lakin ben size adresini buluvereyim. İşyerinin yani.
  8. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Ekleme : Ana şanzıman ve transfer kutusu ebay; full ön takım ebay; tüm fren tertibatı ebay alımı yapmıştım. Şu an ön fren pabuçları da kargoda bana doğru geliyor.
  9. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Kesinlikle ford servis! lerine gitmeyin. Anlamazlar :) Çağlar Bayur bey var, fordclubtr de. Bu aracın ehil kişilerindendir. Periyodik bakımları gayet doğal şeyler; yağı tuzu dediklerimizden ibaret. Eksik etmeyin sizi kesinlikle yolda bırakmaz... Şunu söyleyeyim...

10. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Merhabalar; Gördüğüm kadarıyla İstanbul' da ikamet ediyorsunuz. Bu size büyük bir Çağlar bey ve çıkmacı avantajı veriyor. Çıkmacı olmasa bile ebay denilen bir nimet var. Tofaş fiyatına parçalar alabiliyorsunuz ve 3-4 hafta içinde elinizde oluyor. İmmo sorununa...

11. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında İlacın Çağlar abi zaten söylenecekleri söyledi sana. Oralarda maalesef ustasızlıktan bilgisizlikten dolayı mafetmişsin aracını.
  12. Suhacik

Ynt: 20 AE 808 - Benim! Explorer'ım :) Memnun oldum Tahir bey. Teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun efenim. Benimki biraz onroad tarzı :)

13. Suhacik

Ynt: 20 AE 808 - Benim! Explorer'ım :) Teşekkürler Mehmet bey. Araçlarımızla aklınıza takılan bir soru/sorun olursa buralardayım. Her daim yardım ederim.
  14. Suhacik

Ynt: 20 AE 808 - Benim! Explorer'ım :) Daha OBDII ve LPG ayar olaylarını yazmadım Emre'cim :) Sanayiye ihtiyacım hiç yok şükürler olsun :P
  15. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Hız yapmayacaksan sorun olmaz. Harika görünümü olur ama :)

16. Suhacik

2009 yılında Adanadan getirttiğim 4000 cc 245 beygirlik ufaklığım Ford Explorer XLT (USA). Aldığım zamanki hali. Gayet orjinal bir durumdaydı. Teybi bile blau idi :) İlk işim hemen normalite bir teyp bir bas ve kapılardakileri comp. takımı ile değiştirmek oldu. (Vibe SE-K 60 ve Hertz...
  17. Suhacik

Yeni Explorerim :)

Ynt: Yeni Explorerim :) Şahsen ben kendim yapmaya başladım LPG ayarlarımı. Tasarruf yapacağım zaman başka ayar, kopacağım zaman başka ayar :)
  18. Suhacik

ford eksplorer yardım

Ynt: ford eksplorer yardım Explorer düşenecekseniz 2. kasasını yani 97 modellerde bulunan kasayı tercih ediniz.

19. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Emrecim, senin araca aslında güzel pro comp 20" jantlar ile lastikler güzel gider. Kumho kl71 lerle birlikte of anam of :)
  20. Suhacik

ford eksplorer yardım

Ynt: ford eksplorer yardım Explorer'ın ilk çıkardığı kasa, Amerikada yaşasam off road donanımı yüklemek için alacağım ilk araç bu olurdu. Lakin TR' de biraz zor bulursunuz parçaları. Amerikadan parça getirtme şansınız var ise alınız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri