Arama sonuçlarınız

1. okitay

series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur

Ynt: series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur sen iste yeter bilader :-)

2. okitay

Ynt: series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur malesef yok menderes bey
  3. okitay

Series'ler için Hidrolik Direksiyon Uygulamaları

Ynt: Series'ler için Hidrolik Direksiyon Uygulamaları emeginize sağlık fotoları varmıdır....

4. okitay

alınık defender için 10x15 jant

Ynt: alınık defender için 10x15 jant jantlar satılmıştır....saygılar
  5. okitay

alınık defender için 10x15 jant

Ynt: alınık defender için 10x15 jant kusura bakmayın burdan yayınladım....kullanmadıgım çok iyi durumda elimde 4 adet dışa ofsetli R15x10'' defender jantı vardır...series vede disco 1 uyar....500 TL. ye verecegim....0543 7738399 OKTAY

6. okitay

GÖKOFF YAZ ETKİNLİKLERİ

Ynt: GÖKOFF YAZ ETKİNLİKLERİ ;D ne gündü be

7. okitay

1968 Land Rover Frenleri Hep Böyle midir?..

Ynt: 1968 Land Rover Frenleri Hep Böyle midir?.. çok güzel açıklamışsınız....frenlerden bende çok büyük kazalar atlattım bir türlü düzen tutturamadım....dört tekeri diske çevirip vestighouse takınca kurtuldum......darısı sizinkinin başına diyorum....
  8. okitay

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları yiğit imin son hali ;)
  9. okitay

Her Türlü Tampon, Dodik, Get Yükseltme, Tavan Sepeti İmalatı ve Mekanik İşleri

Ynt: Her Türlü Tampon, Dodik, Get Yükseltme, Tavan Sepeti İmalatı ve Mekanik İşleri ;D takip

10. okitay

Ynt: series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur merhaba malesef elimde yok....

11. okitay

series disk fren & manuel APS (anti patinaj sistemi) uygulaması

Ynt: series disk fren & manuel APS (anti patinaj sistemi) uygulaması merhaba özgür mekanik sistem telli yağ yok..... ;)
  12. okitay

vinç veya MT lastikle takas olur

Ynt: vinç veya MT lastikle takas olur güncel

13. okitay

GÖKOFF- HEP BİRLİKTE

Ynt: GÖKOFF- HEP BİRLİKTE teşekkür ederim fırat'cım... çıkartma en kısa zamanda elinde ;)
  14. okitay

GÖKOFF- HEP BİRLİKTE

Ynt: GÖKOFF- HEP BİRLİKTE ;D bir kaç foto da benden ;)
  15. okitay

Ynt: series disk fren & manuel APS (anti patinaj sistemi) uygulaması tabiyki degişiyor .....ben çok verim aldım.....sert parkura çıkılmayacaksa gerekyok.....

16. okitay

Ynt: series disk fren & manuel APS (anti patinaj sistemi) uygulaması yeni nesil araçlara uygulanır biraz ugraşmak lazım....
  17. okitay

Ynt: series disk fren & manuel APS (anti patinaj sistemi) uygulaması santefe de zaten bu sistem elektronik olarak var zaten.....
  18. okitay

Ynt: series disk fren & manuel APS (anti patinaj sistemi) uygulaması teşekkür ederim.... yurtdışında varmı bilmiyorum....el freni disk olmuş kampana olmuş fark etmez... bir şekilde uygulanır.....

19. okitay

Ynt: series disk fren & manuel APS (anti patinaj sistemi) uygulaması merhaba evet bütün araçlara uygulanır....
  20. okitay

Satılık - 2001 Model - Ford Ranger 4x4

Ynt: Satılık - 2001 Model - Ford Ranger 4x4 hub lar manuel dir...300.ooo km dedir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri