Arama sonuçlarınız

1. atranslator

Balkanlarda 3000 Km

Değerli arkadaşlar, iki yıl sonra bu sefer Balkanlara doğru ama maalesef yine karavansız olarak yola çıktık. Balkanlarda 2 afacanla gezimizi okumak isteyenler 2afacanla tatil adresine bakabilirler.

2. atranslator

Yeniden Yollardayız

Ynt: Yeniden Yollardayız Kerem bey, iyi yolculuklar. Geziyle ilgili resim ve anlatımlarınızı bekliyoruz.
  3. atranslator

Yardımınıza İhtiyacım Var.

Ynt: Yardımınıza İhtiyacım Var. Sayın Bagan, Karavanım yok ama ben de karavan sevdalısıyım. Diğer arkadaşlar da mutlaka fikir belirtecektir ama anladığım kadarıyla önemli olan aracın dengeli ve yüksek torklu olması, gerektiğinde yokuşta bayırda sizi yolda bırakmayacağına dair güven vermesi...

4. atranslator

Antalya'dan Kuzey Denizi Kıyılarına

Ynt: Antalya'dan Kuzey Denizi Kıyılarına Fatih bey, Gezinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler. Fotoğraflarınız sayesinde şu karlı kasvetli günlerde, gecenin bu saatinde içim açıldı. İnşallah ailece sağlık ve neşe içinde yapacağınız nice geziyi bizimle böyle paylaşırsınız...
  5. atranslator

Araba İle Avrupa Turumuz

Ynt: Araba İle Avrupa Turumuz Kerem bey, gezi notlarınızı paylaştığınız için teşekkür ederim. Oldukça güzel bir gezi olmuş. Biz de 2 çocuklu bir aile olarak geçen sene yurt dışına çıkmıştık. Garda gölüne, gardaland'e ve Venedik'e geçen sene biz de size yakın tarihlerde gitmiştik...

6. atranslator

Karayoluyla 15 Günde Avrupa Turu

Ynt: Karayoluyla 15 Günde Avrupa Turu Gezi notlarınız paylaştığınız için teşekkürler. Mümkünse devamını da bekliyoruz. Bu arada, mahzuru yoksa araç modelinizi öğrenebilir miyim? Yemek pişirmek için kamp ocağı mı kullanıyorsunuz? Dolap koltuk arasına sığabilecek dar tip dolap mı? Ben de henüz...

7. atranslator

E P G 05&12 : Italya

Ynt: E P G 05&12 : Italya Ferhat bey, çok güzel bir gezi olmuş. Bizlerle paylaştığınız için de ayrıca teşekkürler. Sayenizde anılarımız tazelendi:)Garda'dan Milano'ya giderken yolun sonuna doğru ben de şimdi sayısını unuttuğum döner kavşaklar sebebiyle ufak çaplı bir kriz yaşamıştım. Yalnız o...
  8. atranslator

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Duayen Hüseyin abimizi kaybettiğimiz yeni öğrendim maalesef. Allah rahmet eylesin, yakınlarına da çokça sabır versin.
  9. atranslator

E P G 03: Arnavutluk Ve Karadağ

Ynt: E P G 03: Arnavutluk Ve Karadağ Ferhat bey, çok güzel bir gezi oluyor (olmuş). Bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler. İmrenerek okuyoruz. Darısı başımıza diyelim :)

10. atranslator

Avrupa'da 3350+1800 Kilometre

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre 19.08.2013 9. Gün Milan Sabah kahvaltımızı (bu kez otelde) yapıp aracımıza atladık. Bu arada ufaklıklar medeni bir kahvaltıyı bayağı özlemiş, onu gördüm  Araç kullanmayla ilgili en büyük kabusum tanımadığım, bilmediğim yerde park yeri aramak olduğundan...

11. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre 18.08.2013 8. Gün Garda’dan Milan’a Önceki akşam hesabı kapatmıştım, herhangi bir beklenmedik sürprizle karşılaşmadım. Sabah kahvaltımızı ettikten sonra hemen çadırımızı ve eşyalarımızı topladık, karşımızdaki İtalyan komşularımızla vedalaşıp yola çıktık...
  12. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre Hüseyin bey, Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. 15.08.2013 5. Gün Floransa’dan Garda’ya Gezimizin 5. gününde daha önceden Sn. Mustafa ve Ebru Yetim’in ailece gitmiş oldukları ve onların gezisi sayesinde listemize aldığımız Garda gölüne gitmek üzere...

13. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre Floransa fotolara devam:)
  14. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre Değerli Arkadaşlar, Gecikme için özür dilerim. İşi sıcağı sıcağına yapınca bitiyormuş gerçekten. Biraz işlerden, biraz da itiraf etmeliyim ki tembellikten geciktim. 14.08.2013 4. Gün Floransa Kahvaltı biraz uzadığından, resepsiyondan aldığımız biletlerle...
  15. atranslator

Yunanistan 2013 “bir Deneme Gezisi”

Ynt: Yunanistan 2013 “bir Deneme Gezisi” Ferhat Bey, güzel gezinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.

16. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre Mehmet Bey, Gecikme için özür dilerim. Bir gayret yazmaya başladım ama sonra okullar açıldı, işler yoğunlaştı. En kısa zamanda tamamlamaya çalışacağım.
  17. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre Sayın Edebiyatçı, ilginize teşekkür ederim.
  18. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre 13.08.2013 3. Gün Ancona’ya Varış-Floransa Yolculuk esnasında zaman zaman farklı duygular yaşadığım anlar oldu. Örneğin İpsala’dan ayrılıp Yunanistan’a girdiğimiz ilk anlarda yaşadığım tuhaf hüzün gibi. Ancona’ya vardığımızda da gördüğümüz ilk binalar...

19. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre 12.08.2013 2. Gün Selanik-İgoumenitsa Bugünkü ilk hedefimiz Selanik, ardından İgoumenitsa. Yaklaşık 400 km civarı yol yapacağız. Sabah yeterince erken kalkamadığımız için ancak 9.30 gibi yola çıkabildik. Birkaç saat sonra Selanik’e vardık. Selanik...
  20. atranslator

Ynt: Avrupa'da 3350+1800 Kilometre Seyahat 11.08.2013 1. Gün İpsala’dan çıkış-Kavala Bayram ziyareti için gelmiş olduğumuz eşimin Enez ilçesindeki köyünden sabah 9 gibi çıktık, hedefimiz İpsala sınır kapısıydı. İlk kez yurtdışına çıkacağımız için ailecek heyecanlıydık. Türk tarafındaki sınır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri