Arama sonuçlarınız

1. G

750kg Üstü Çekme Karavan Ağırlık Azaltımı Ile 750kg Altı

Teşekürler. Bu hafta bir Pino karavan alma durumum var. Bu bilgi önemli. Yurt dışına çıkışta O1 belgesi ve sahiplik belgesi yani anladığım kadarıyla fatura gerekiyor. Faturadaki ismin başka olması gümrükten çıkarken bir sorun teşkil etmiyordur umarim.

2. G

O1 belgesi ve faturası olan bir karavanin da satışı noterden mi oluyor?
  3. G

Ben söyleyeyim, fabrika çıkışı boş ağırlığı hemen hemen 1 ton. Üzerine eklenenlerle artar.

4. G

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Merhaba, Liste için teşekkürler. Baz fiyatları hakkında bilginiz var mı?
  5. G

Evraksız Avrupa Karavana Ruhsat Çıkartma Yolu?

Belgesiz karavanlarla fıldır fıldır geziliyor. Trafik şube müdürünün bizzat kendisinden öğrendim çeki demirinden başka bir detaya bakılmadığını. Bunda yollarda göze batacak kadar çekme karavan olmaması da etkili. Buna rağmen herhangi bir kaza olduğu anda "eksik belge" nedeniyle ve arkanızda...

6. G

Küçük (3+1) Karavanlar

Güney karavan midi modeline baktınız mi? Bir baba olarak söylüyorum, bence daha mantıklı bir tercih olur.

7. G

Küçük (3+1) Karavanlar

4 kişi zorlanirsiniz bence çünkü alan çok dar. Daha çok 2+1'lik bir karavan o. Tabii burada sizin kamp tercihleriniz, çocukların yaşı, aracınızın özellikleri vb pek çok parametre rol oynuyor. Aynı markanın 4.10'luk bir modeli de var.
  8. G

Kuru Buz Ile Yiyecek/içecekleri Daha Uzun Süre Soğuk Tutmak

Ben bu buzluktan kullanıyorum. Igloo buzluğum da var ama genelde bunu kullanıyorum. İş bitince katlanıp küçülmesi bile başlı başına müthiş bir özellik. Üstelik çok hafif.
  9. G

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Satıcı ile telefonda görüştük fakat onun ve benim tatil planlarımızın çakışması nedeniyle henüz görmeye gidemedim. Haftaya tatilde dönüşte, henüz satılmadıysa gidip göreceğim kesinlikle. Size de bilgi vereceğim.

10. G

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Merhaba AKMühendis. Bir yazınızda, hatırladığım kadarıyla, "bir iş yapmanın önündeki en büyük engel, onu mükemmel yapmaya çalışmaktır" gibi bir ifade kullanmıştınız. Benzer şekilde korkarım bilinçli tüketicilik de bir müddet sonra neticesiz arayışlara dönüşüyor sanki. Neyse, konuya dönersek...

11. G

Benim Karavanim Piri (pir-i Kamp)

Sayın Hocam, May'ın beyanına göre O1 belgesi 1500 TL, yani ücreti mukabilinde verilebiliyormuş. Bilmiyorum usül olarak doğru mudur bu?
  12. G

Benim Karavanim Piri (pir-i Kamp)

Merhaba, Ben de dizel Clio ile çekebileceğim bir karavan arayışındayım uzun süredir. Belgesiz karavan da istemeyince kala kala birkaç seçeneğe kalıyorum. Uygun fiyatlı olsun da isteyince iki seçeneğe iniyor. Güney ve May Karavan. Güney'in mobilya kalitesi kabul edilebilir olmaktan çok uzak...

13. G

Tanışma Bölümü (Karavan)

Merhaba, Gezenbilir'e önceleri trekking ve kamp merakım nedeniyle üye olmuştum. Yıllar içinde sayısız defa kamp deneyimim oldu. Bu süreçte evlendim ve çocuk sahibi oldum ve pek çok kampçı gibi çocuk olduktan sonra dümeni karavana kırdım. Halen uygun bir çekme karavan arayışındayım. Konunun çok...
  14. G

Isparta’dan Selamlar..

Aykut Bey, Ortiz ile en çok yolu şu ana kadar siz yaptınız herhalde. Yeni alacak olan kişiler için sizin deneyimleriniz çok önemli.
  15. G

Isparta’dan Selamlar..

Karavanın hakkını veriyorsunuz Aykut Bey. Takip ediyorum. Mutlu, sağlıklı seyahatler dilerim.

16. G

Küçük (3+1) Karavanlar

Sayın AKMühendis, Görüşleriniz bir yıl içerisinde pek değişmemiştir zannediyorum. Malum sitede ikide bir önüme düşen Avrupa karavanlara bakıp iç geçiriyorum. Belgesiz karavan defterini artık zihnimde kapayabilmek ve yoluma uygun yerli karavan ile devam edebilmem gerek. Bu konudaki güncel...
  17. G

May Karavan

Merhaba, gidip gördünüz mü acaba?
  18. G

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Ortiz'e gidip görüşmeyi düşünüyorum. Son durum, son tecrübeler nedir acaba?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri