Arama sonuçlarınız

1. APHAZZ

Wj Simit Lpg Tankı Takan Varmı ?

''Benim WJ’de simit tank var, muayneyi yaptıralı dört beş ay olmuştur, sıkıntı olmadı; 47 lt civarı lpg alıyor. Daha büyük tank takıldığında ( kullanan arkadaşlar var ) bir kaç cm kot farkı meydana geliyor. Simit tankın kullanımına dair yakın zamanda bir sıkıntı duymadım, olsa olsa alt montajın...

2. APHAZZ

Cemil bey teşekkürler wj 1999 model aracımda da vardı 73 lt Kayseride şuanda lpgcilere gidiyorum yasaklandı diye uygulamak istemiyorlar tabi biraz zor olduğu için olabilir yani yeni taktıran arkadaşlarım varsa yardım almak için yazmıştım cevabınız için teşekkür ederim....... konuyla ilgili bir...

3. APHAZZ

Arkadaşlar 2018 yılı için Wj kasalara simit lpg tankı uygulayan oldumu acaba yasaklandı deniyor doğrumu şimdiden teşekkürler..........
  4. APHAZZ

Jeep Geri Çagırımdan Bedava Kontak Ve Anahtar Değişimi Yapıyor..

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

5. APHAZZ

Simit depo yeni taktıran varmı acaba arkadaşlar........wj kasa selamlar.......

6. APHAZZ

Jeep Geri Çagırımdan Bedava Kontak Ve Anahtar Değişimi Yapıyor..

WJ 2004 OVERLAND VİN NUMARASI NEREDE BEN HİÇ BİLMİYORUM SELAMLAR....
  7. APHAZZ

Unimog 411 Projesi ...

8. APHAZZ

Unimog 411 Projesi ...

9. APHAZZ

Unimog 411 Projesi ...

Bendede 1959 404 s var 5.vites geçmiyor çok zor bindebir geçiyor bu konuyla ilgili yardıma ihtiyacım var ilginize şimdiden teşekkür ederim.....

10. APHAZZ

Unimog 411 Projesi ...

ellerinize sağlık çok güzel olmuş....
  11. APHAZZ

Arkadaşlar daha büyükleride var fakat şuan takılması yasak deniyor 1999 wj uygulamıştık hiç sorun yaşamadım 2007 de .....şimdi 2004 wj overlan aldım lpg takılı ama simit değil bide 60 lt yani küçük bende simit depoya çevirmek istiyorum yardımınızı bekliyorum ........selamlar..........

12. APHAZZ

CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

Burak bey bombenin altı benzin deposu sadece stepme tutucu kesilebiliyor sanırım benzin pompasıda tam o bombede onun için fazla bişey yapılamıyor.............
  13. APHAZZ

yurtdışında 86 lt kadar takanlar var sanırım ...................
  14. APHAZZ

traşlayınca tam oturdumu............. Muayinenizi ne zaman yaptırdınız..............

15. APHAZZ

Burak bey 73 lt depo markası damı Lavato teşekürler.............
  16. APHAZZ

arkadaşlar Wj kasa 1999 jeepim pert olduktan sonra 2004 Wj Overland aldım eski aracıma 73 lt lik simit depo takmıştık daha büyük takabilen oldumu simit depolar muayneden geçmiyor deniyor doğrumudur bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler...
  17. APHAZZ

Wj Bagaj Havuzu Ve Çeki Demiri

Ercan bey buldunuzmu merak ettim banada lazım 2004 wj çeki demiri

18. APHAZZ

1999 wj ön şaft...

Arkadaşlar 1999 wj min ön ön şaft bilyası dagıldı yedek vardı taktık başından yeni geçen arkadaşlardan destek yardım bekliyorum.... komple değişmekmi gerekiyor yoksa parça parça geğişme imkanı varmı yardımlarınızı bekliyorum selamlar.........
  19. APHAZZ

1999 WJ Difransiyel Sesi Uğultusu

Ynt: 1999 WJ Difransiyel Sesi Uğultusu neticede bende bilya sesi sürekli gelir diye düşünüyorum ,ama çok tecrübeli bir arkadaşımda dif deki konik bilyaların gaza basınca ses vereceğini savunuyor dana 44 sanırım bizim arka dif ller şapkalı aks bu dif lerde bilya boşluğu çok önemli. Ama ben ayna...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR