Arama sonuçlarınız

1. keskint

Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network )

Bu konu hala açık ve frekans hakkında bilgi toplama işlevi devam ediyormu ve bu listeye nerden ulaşırım Benim "PMR MOTOROLA TLKR T6" bir basıt telsizim var "3 kanal da 20 kode" kullanıyorum karavanımla gezerken haberleşmede ve evde de gündüzleri sürekli açık tutuyorum evimin bölgesi olarak...

2. keskint

Safranbolu'da Ücretsiz Karavan Park Alanı

Teşekkürler. Hemen koordinat listemin yurt içi kamp dışı konaklama yerleri sayfasına ekliyorum google drive adresi aşağıda gezginlerin umarım işlerine yarar NAVİGASYON KOORDİNATLARI - Google E-Tablolar Not: Google drive adresi veriyorum çünkü devamlı gelişiyor her bulduğum koordinatı ekliyorum...
  3. keskint

North Star 2015 Blacksea Jamborette

27 Temmuz-2 Ağustos 2015 tarihleri arasında, Karasu-Sakarya'da 600 izci kapasiteli uluslararası bir izci kampı. ··· North Star '15 Backsea Jamborette main camp side near the biggest flooded forest of Europe which name is Acarlar Longozu. ··· Kuzey Yıldızı '15 Karadeniz Uluslararası İzci...

4. keskint

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Antalya Düden Kıyı şellesi parkında geceledim araç başı günlük 10 Tl tuvalet mevcut (pek temiz olmasa da) Burası bir topark belediyeye ait Gecelemk veyoladevametmek istiyenler için uygun bir yer Şelale muhteşem bir görsel sunuyor gelip görmeye değer. Koordinatlar: Derece olarak...
  5. keskint

Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Özür dilerim geç gördüm Kardeş kardeşe çiftleştirmek çok doğru değil ama doğal ortamda çiftleştikleri oluyor. Bizler Bu ırkı gelişmesini arzu edenler kardeş çiftleşmesini bazı iyi özelliklerin ön plana çıkması amaçlı çok ender olarak isteriz...

6. keskint

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Ahmet bey bu koordinatlar finikeyi gösteriyor maps.google.com sanırım bir hata var

7. keskint

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Koordinatlara teşekkürler listeye hemen ekliyorum
  8. keskint

Kamp Yerleri Ve Telefon Numaraları

Ynt: Kamp Yerleri Ve Telefon Numaraları Beğenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bu listeyi geliştirmek için tüm gezgin arkadaşlar dan yardım bekliyorum. Yurt içi yada yurt dışında gezileçek görülecek, alışveriş, yeme içme, kamp karavan ve yat malzemeleri imalatcı, satıcı yada tamir ve...
  9. keskint

Ynt: Kamp Yerleri Ve Telefon Numaraları Elbette paylaşabiliesiniz Tüm arkadaşlardan Katkılarını bekliyoprum

10. keskint

Ynt: Kamp Yerleri Ve Telefon Numaraları Arkadaşlar ben bir çalışma yaptım bir excel çalışması yapıp googleye yükledim ve elime yeni koordinat geçtikçe güncelliyorum Bu çalışmamın bir sayfası kamping yerlerine bir sayfasıda kamping dışı kamp alanlarına ayrılmıştır, hatta bir sayfa lokantalara...

11. keskint

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Bu konuda sizden tarafım onun için sahiplendireceğim yavruların bir köpek döğüşünde harcanmasından yana değilim birçok köpek döğüşü yaptıran KIF dan hoşlanmaz çünkü köpek döğüşü yaptıranların karşısında olan saf ırkın korunmasından yana olan bir...
  12. keskint

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Ben de sizi tanımak isterim kendinizi tanıtırsanız sevinirim

13. keskint

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Bey efendi her ay 1000 Tl yem yiyorlar. Bunun yanında en düşük aşı fiyatı 35 Tl veteriner masrafları vs birçok kalem masrafın olduğunu bilmenizi isterim ve sizin bilmeden yaptığınız suçlamayı kınadığımı bilmenizi isterim eyer Bursaya yolunuz...
  14. keskint

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Haklısın 60 günlük köpeğin ne masrafı var. Geniş bir açıdan bakalım biraz benim bu güne kadar o köpeklerin bu seviyeye kadar gelmesi için yaptığım masraf toplamda 65000 TL ve sahiplendirdiğim köpeklerden gelirim 4000 TL Bumu profesyonel olarak...
  15. keskint

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı 1000 Tl civarı 60 günlük yavrular için diyorum, Ama öncelikle yavrularımın gideceği yerde mutlu olacağına inandığımda, sahiplenmek isteyenlere daha hesaplı veriyorum. kötü davranışla karşılaşacağına inanırsam yada hissedersem bu rakamı 10 ile...

16. keskint

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Üretim masraflarıma katkı istiyorum. Ama öncelikle gelip yavruları görmenizde fayda var.
  17. keskint

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Gerçekten istiyorsan artık verebilirim. Yeterli büyüklüye eriştiler ve "KÖPEK IRKLARI VE KİNOLOJİ FEDERASYONU" kimlikleri geldi Başka arkadaşlardan da uygun yeri olanlar var ise isteyen arkadaşlara verebilirim. 5 erkek 4 dişi yavrum var. Bloğumda...
  18. keskint

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Köpeklerim "KÖPEK IRKLARI VE KİNOLOJİ FEDERASYONU" tarafından soy kütüğü kayıtlı dır Yeni resimler

19. keskint

Kamp Alanları Yada Doğal Park Alanlarına Ulaşımda Navigasyon Kullanımı..

Ynt: Kamp Alanları Yada Doğal Park Alanlarına Ulaşımda Navigasyon Kullanımı..
  20. keskint

2014.06.06 -tarihinde Doğan Secereli Kangal Yavrular Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu denetiminde kural ve koşullarına uygun olarak yetiştiriyorum. Uygun koşullarınız varsa, Bahçeli bir eviniz, sürünüz, Yada korunmasını istediğiniz bir yeriniz, Bekçilik ve koruma konusunda dünyaca ünlenmiş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri