Arama sonuçlarınız

1. B

Ankara Gaye Land Rover Şikayet

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet Zaten ben oraya arda arkadasi aniloto doneminden "iyi" hatirladigim icin gittigimi belirtmistim. Onceki referansi iyiydi zaten.

2. B

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet Ben surekli bana yalanci dedigi icin cevap yaziyorum. Sonucta ben bahsi gecen meblaglari uydurmuyorum. Kendisinin soyledigi paralar bunlar. Ben zaten arabayi yaptirdim, biniyorum. Derdim baskalari yanmasin. Hani forum paylasim mantigi uzerine kurulu ya...
  3. B

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet Valla yavuz hirsiz misali konuyu uzatip duran sensin. Biz fanin neden calismadigini tespit edemedik, motorun inmesi lazim dedin. Iscilik 2000; parca durumuna gore de 5-6000 gider dedin. Ben de toplayin arabayi bu parayi veremem dedim. Sonucta sen onceden...

4. B

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet Hata kimde o zaman sayin yavuz ç? 8000 tl vermeyip 50 tl ye isini hallettiren son kullanici bendenizde mi? Yoksa benim isimi bir saatte 50 tl ye halleden usta da mi?
  5. B

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet arkadaşıma da sordum tekrar, teyit için. direkt motor açılacak, başka yolu yok; araba da on-on beş gün yatar demişsin.

6. B

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet Neyi yanlis anlamisim, ya da anlatmisim ki? Fan musuru bozukken, motoru acalim dediniz. Ben olayi yoruma acik olmayacak kadat net anlattim. Iftira atmadim, hakaret etmedim. Kaldi ki senin eski is arkadasin sorunu elli tl ye halletti. Daha neyi tartisiyoruz...

7. B

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet valla hararet de yok. üstelik yakındaki opelci arkadaşım baktı önce. bizi aşar, illa land rover'cıya götür deyince düştüm sanayiye.
  8. B

herkese selam. 3 yıldır 2001 freelander v6 kullanıyorum. aldıktan hemen sonra komple motor yaptırdığım ve şu an motoru 41000 km de olan aracımın fanı açılmadığı için ankara gaye otomotive götürdüm. mekandaki sorumlu arkadaş, ki kendisi anıl oto'nun eski personelidir, aracın motorunun inmesi...
  9. B

Freelander Viskoz Kaplin Arızası(önemli)

Ynt: Freelander Viskoz Kaplin Arızası(önemli) valla helal olsun. forum ve paylaşım ruhunun güzelliği bu işte. bir v6 sahibi olarak teşekkür ederim bilgi için.

10. B

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu herkese selam. off road, trekking ve kamptan sonra ben de bisiklet işine girdim. ankaradayım, ismim serdar. her türlü organizasyona açığım.

11. B

Freelander Lastikleri

Ynt: Freelander Lastikleri a/t lastiklerde b/f goodrich ve cooper en iyi ve en memnun kalınan lastikler diye geçiyor. ben goodrichin lastik desenini daha çok beğendim ve onu aldım. 10 aydır kullanıyorum. çok memnunum. karda iki çekerde (şaft bozuktu bir süre) ve çamurda dört çekerde oldukça...
  12. B

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ? evet ankaradan aldım. 2012 şubat ayında iskitlerden çiftçi ticaretten almıştım. orjinal lastikler 215/65/16 idi, ama ben 225/70/16 taktım. o zaman çok iyi fiyata almıştım, son bir takım kalmıştı ellerinde. lastik başına bf...

13. B

Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ? güle güle kullanın. bir de a/t lastik takın. süper olur. bende de bf goodrich a/t lastik var. hem görüntü hem de performans olarak çok memnunum.
  14. B

Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ? yükseltme kiti istanbul kayalar oto'da var. ben de niyetliyim, araştırmıştım. stoklarında mevcut - www.kayalaroto.com.tr- bir de sahibinden.com'da satan birisi var. sıkıntı olmaz herhalde. ingiliz forumlarında uygulayan çok...
  15. B

teknik destek

Ynt: teknik destek herkese selamlar. bende de 2001 v6 var. ön şaft bozuktu, söktük. çıkmasını piyasada bulamadığım için, sıfırını almaya da şu an param olmadığı için şaftsız kullanıyorum. tek sıkıntısı gaza biraz sert bastığınızda bir sürtme sesi geliyor. ustaya gösterdim, eksoz çıkışı değiyor...

16. B

2000 Model 1,8 Freelander Benzin Pompası Sorunu

benim benzin pompası da dün bozuldu. 2001 v6. söktük, baktık. sadece içindeki pompa kısmı bozuktu, dışı sağlamdı. peugeot 407'nin pompası birebir uyuyor. 3 barlık olanını aldık. 85 tl + 50 tl işçilik. land rover parçacılarının birisi 1065 tl diğeri 800 tl dedi. içini tek satmıyorlarmış.
  17. B

Freelander Problemleri

Ynt: Freelander Problemleri marş otomatiğinin kablosu eskimiş ya da yerinden oynamış olabilir.
  18. B

frontera a haynes kitapçığı

Ynt: frontera a haynes kitapçığı arkadaşlar para vererek almanıza gerek yok. ben en az 10 kişiye buradan yolladım kitabı. ancak şu anki bilgisayarımda bulunmamakta. o yüzden daha önce yolladığım arkadaşlar lütfen ihtiyacı olanlara yollasınlar. forum ruhunu kaybetmeyelim. paylaşım forever :))))

19. B

frontera a haynes kitapçığı

Ynt: frontera a haynes kitapçığı ilgili haynes kitapçığı sadece "a" kasalar içindir. 3.2'lerle ilgili bilgi içermemektedir, bilginize.
  20. B

2001 3.2 V6

Ynt: 2001 3.2 V6 sıkıntı yok. ama malum gümrük biraz şans işi :))) ptt'yle geldi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri