Arama sonuçlarınız

1. M

nereye gidilir

Merhaba, 23 yaşındayım ve bu yaşa kadar ailemle klasik tatiller yaptıktan sonra tatillerimin organizasyonunu kendim yapıp bu güzel ülkeyi kendim keşfetmeye çalışıyorum. Haziran'ın son haftası ve Temmuz'un ilk haftası bir boşluğum olacak ve ben bunu iyi değerlendirmek istiyorum. Geçen sene...

2. M

En İyi Rafting Parkuru

Merhabalar, yaklaşık 10 kişilik bir grupla rafting yapmak istiyoruz. Ancak bazı parametreler için tavsiye almak istiyorum: -En zevk alabileceğimiz(ancak grubun hepsi amatördür) parkur nerelerdir? -Bu işi yapmak için su seviyesi açısından en güzel mevsim veya periyot ne zamandır? Son olarak da...
  3. M

İspanya'da dil okulları

Merhabalar, İspanyolca öğrenmek istiyorum ve bununla ilgili çok yakın bir süre içinde özel ders almayı planlıyorum. Yaklaşık 3 aylık bir gelişim sürecinden sonra da yazın muhtemelen Haziran ayı sonlarına doğru da İspanya'ya gidip yerinde dil okuluna gidip ve orada bir ay geçirerek pekiştirmek...

4. M

Kış Sporları Malzemeleri Hakkında

Ben kış sporlarına yeni yeni heyecan duymaya başladım ve bu kış snowboard yapmaya karar verdim. Başlangıç olarak board almayacağım akibeti ne olacağını bilmediğimden ancak kıyafetlerinden tutun da en basit ek materyallerine ihtiyacım(mont,polar,kışlık çorap,kar gözlüğü,sırtlık,eldiven vs.) var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri