Arama sonuçlarınız

1. ProntoBasso

Transporter

Ben teşekkür ederim. Çok selamlar. M.

2. ProntoBasso

Transporter

O elemanlar 12 senedir buralarda, YouTube u çok sevse de ilk göz ağrısı forumda bildiklerini paylaşmayı hiçbir zaman unutmadı. Sadece artık daha çok teknolojinin getirdiği görsel ortamlarda bildiklerini paylaşıyor. Genelde teori dediğiniz 17 yıllık mühendislikten ve mekatronik bilgisinden...
  3. ProntoBasso

Transporter

Merhaba, tecrübe böyle birşey. Gözden asla kaçmıyor :) Çok teşekkürler güzel sözleriniz için. Bu videoyu çektiğimiz tarihte henüz 220V tesisatı tamamlanmamıştı. O nedenle invertorden idareten bir 3lü uzatma kablosu çekmiştik. Şu anda uygun çift kutuplu sigortalar ve kaçak akım rolesiyle...

4. ProntoBasso

12v Sistemde Kablolama Nasıl Olmalı?

Biri bana mı seslendi :yum:
  5. ProntoBasso

3. Proje Transporter T6 Karavan (rehber Videolar Içerir)

Ne güzel özetlemişsiniz, haklısınız. Dediğiniz gibi sonu yok, transporter olmadı sprinter, sprinter olmadı midibüs, midibüs yetmedi otobüs, otobüs yetmedi arkasına römork, şeklinde uzayıp gider sonu gelmez bu işin :)

6. ProntoBasso

Baştan Sona T4 Transporter Yüksek Tavan Karavanımızı Yapmaya Başladık (i̇ç Sökümü,g.bakım,pas Giderme Vs

Hayırlı olsun başarılar dilerim biz de eşimle transporter karavan yapmaya çalışıyoruz, söküm işlemi bizi de yormuştu. bu ilk aşamalar hep altyapı olduğu ve ortada görsel hiçbir güzellik olmadığı için biraz can sıkıcı olabiliyor ama sonunu düşünerek motive olmaya çalışıyor insan. Şimdiden...

7. ProntoBasso

Bu arada karavanda "daha büyük her zaman daha iyidir" gibi bir genel düşünce varmış gibi gelmeye başladı bana bilmiyorum yanılıyormuyum. O yüzden aldığımız araç da en küçüğü olunca bi çekince başlamadı değil. Gerçi kullanım yoğunluğumuz tek aracımız olması gibi başka faktörler de var ama baktım...
  8. ProntoBasso

@Doğrucu Davut merhaba çok teşekkür ederim haklısınız, dediğiniz gibi Bitüm esaslı malzeme kullanılması şart değil önemli olan videonun başında da söylediğim gibi titreşen malzemenin titreşimini sönümlemek, bunu sağlayabilecek yeterli yoğunlukta herhangi bir malzeme olabilir. Malzeme...
  9. ProntoBasso

Çok teşekkür ederim sağolun, Ben 2008 den beri buralardayım önceleri fotoğrafla yaptığımız paylaşımları şimdi videoyla yapmaya çalışıyoruz sadece. Dediğiniz gibi biraz eğreti duruyor haklısınız ben de çok düşündüm foruma koysammı diye ama yaptıklarımı hep paylaşıyordum bunu da bu şekilde...

10. ProntoBasso

Merhaba herkese, Bu panelvanlarda iç kısım tamamen çıplak olduğu için sacın ttremesinden ötürü baya bir ses oluyor yolda giderken. Bunu azaltıp ticari araç hissinden hususi araç hissine yaklaştırmak için ses/titreşim yalıtımı yaptık. Buyrunuz.

11. ProntoBasso

Merhaba, çok teşekkürler yorumlarınız için, @Akdeniz45 Çok teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için, mümkün olduğunca Türkçe ismini kullanmaya çalışıyorum, malum kendin yap şeklindeki kaynakların birçoğu ingilizce, Türkçe muadil isimlerini bulmak ya da öğrenmek bazen sıkıntı olabiliyor, mesela...
  12. ProntoBasso

L200 Bigfoot

Dostlar nasılsınız uzun zaman oldu buraya yazmayalı, yeni proje Transporter T6 Expedition Vehicle takip etmek isterseniz başlık burada Tıklayın Selamlar herkese ;)

13. ProntoBasso

Herkese merhaba, Forumun bu bölümünde ilk defa paylaşım yapıyorum. Bundan önce 2 arac hazırladım biri L200 biri Grand Cherokee WJ. Başlıkları forumda var ilgilenenler için. Şimdi de bir Transporter T6 aldım ve karavana çeviriyorum. tabi şu sıralar evlerdeyiz bolca vaktimiz var o yüzden de bu...
  14. ProntoBasso

Satılık Mitsubishi Pajero Pinin Gdi 2.0 (satıldı)

Ynt: Satılık Mitsubishi Pajero Pinin Gdi 2.0 (satıldı) Neşe hanim benim nişanlım olur. Kendisine ilani vermesini ben soyledim. Geyik ve ithamlarinizi seviyeli yapin. Aramiz bozulmasin boşuna. Aile isek eğer aile icinde hoşgörülü olmaliyiz Herkese selamlar.
  15. ProntoBasso

Pinin'imizi Satıyoruz. 2.0 Tek Kapı 114.000km Tertemiz

Arkadaşlar kız arkadaşıma da offroad virüsünü bulaştırıp bir Pajero Pinin almıştık kendisine. Tüm bakımlarını yaptırdık sezona sorunsuz girebilmesi için bütün ağır bakımlarını hallettik araçtan en ufak tıkırtı geldiğinde o parçayı yenisiyle değiştirttik. Ancak arkadaşım aracı işe gidip gelirken...

16. ProntoBasso

L200 Bigfoot

Ynt: L200 Bigfoot Benim kullandigim 15x10 procomp marka jantlarda Ön jantlarin icerden traşlanmasi gerekiyor ayni zamanda fren merkezlerininde bir parça traslanmasi gerekiyor ilk sayfada soylemistim
  17. ProntoBasso

L200 Bigfoot

Ynt: L200 Bigfoot Araçta son halinden bu yana büyük bi değişiklik yok bikaç sticker vs harici. Birkaç foto (çıplaklık için üzgünüm yaz halleri ;D )
  18. ProntoBasso

L200 Bigfoot

Ynt: L200 Bigfoot Eyvallah Emre Abi ;)

19. ProntoBasso

L200 Bigfoot

Ynt: L200 Bigfoot Herkese selam, Uzun zamandir ne yazik ki takip edemiyorum forumu, yurt disindayim 2 seneye yakindir. Soranlar icin Arac hala duruyor tabii ki ama kapali garajda muhafaza ediyorum su aralar. Babam sagolsun arada bir calistirip eksigini gedigini giderip ilgileniyor arabayla. Ben...
  20. ProntoBasso

L200 Bigfoot

Ynt: L200 Bigfoot Bu arada Standard bir L200 le yanyana fotolarını çekebildim en sonunda, denk gelmemişti bir türlü ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri