Arama sonuçlarınız

1. M

Tim von der Ebershöhe

Ynt: Tim von der Ebershöhe Merhaba Turgut bey, Ilginize cok tesekkür ederim ,hosca kalin.

2. M

43.Internasyonal Berlin Köpek Yarismasi

43.Internasyonal Berlin Köpek Yarismasi 1.Bölüm Mesajgönderen M.Erdem Yalcindag » Prş 22. Nis 2010, 12:27 Degerli Arkadaslar, 43 . Internasyonal köpek yarismasi ayin 17.-18 de yapildi.Bizde avci 43 olarak Arasla bu yarismada yer aldik. Aras 18-24 ayliklar kategorisinde yine acik farkla...
  3. M

Aizanoi Antik Kenti

Ynt: Aizanoi Antik Kenti Abdullah bey, Cok degerli bilgiler görülmeye mutlaka deger yerler.Kolay gelsin.

4. M

Trap Atıcılığı

Ynt: Trap Atıcılığı Merhabalar , Bende burada uygulanan av tipi trabi anlatmaya calistim umarim faydali olur. Av TRAP Mesajgönderen M.Erdem Yalcindag » Çrş 12. Mar 2008, 18:18 Degerli Arkadaslar, AV-TRAP isminden de anlasildigi gibi Trap...
  5. M

Vücuttan Isı Kaybını Engelleme

Ynt: Vücuttan Isı Kaybını Engelleme Vücuttan isi kaybinin kaybolmamasi icin genelde üst üste ince seyler giyilmesinden fayda vardir yani sogan misali.Bu arada kuru üzüm bulundurmakda yarar vardir düsen kan sekeri miktarini artiracaktir buda isiyi yükseldir tabi en...

6. M

Atıcılık

Ynt: Atıcılık Merhaba Sükrü bey, Iste bu konuda size yanlis bir yanit vermemek icin sorunuzu cevaplayamayacagim nedenine gelince ben senelerdir yurt disindayim.Ama zannederim size bu yerli imaltcilar konusunda yeterli yaniti verecek bir...

7. M

Atıcılık

Ynt: Atıcılık Merhaba Sükrü bey, Marka olarak size merkel,sauer,brownnig tavsiye edebilirim.Dayanikli ve kuvvetli aletlerdir.
  8. M

Atıcılık

Ynt: Atıcılık Selam Sükrü bey, Kisa silah koruma silahidir bence zaten genelde silahlar kisa ve uzun olmak üzere ikiye ayrilirlar.%0 cm namlu boyunu gecenler uzun silahlar sinfina girerler.Bu ölcü altinda olanlarsa kisa silahlardir genel...
  9. M

Atıcılık

Ynt: Atıcılık Merhaba sükrü bey, Eger avda kulanacaksaniz av namlu boylari 71 cm olanalr tercih edilmelidir.Bundan cok kisalarla domuz avinda randiman alacaginizida pek zannetmiyorum.Cünkü namlu boyu uzadikca ivme kazanan mermi hedefe daha rahat...

10. M

Emet Termal Kapşıcaları

Ynt: Emet Termal Kapşıcaları Merhaba Cihat bey, Acik havuzumuz varda su anda Emette hava nasil bilmyiorum birde böyle havalarda dayanikli olmak gerekir.Ben Emette iken ekim sonuna kadar her sabah acik havuzda yüzdüm tabi cikinca mutlaka iyi...

11. M

Emet Termal Kapşıcaları

Ynt: Emet Termal Kapşıcaları Merhaba Cavit bey, Fiyatlar uygun birde kafa dinleme acisindan birerbir hava zaten temiz.Görmenizi öneririrm,hosca kalain.
  12. M

Emet Termal Kapşıcaları

Degerli Arkadaslar, Emette bulunan kaplicalarimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.Sudaki mineraller sayesinde bir cok hastaliga karsi faydali özellikleri vardir.Isteyen arkadaslarimiz su adresden daha net bilgiye sahip olabilirler,böylelikle Emetide tanima sansina sahip...

13. M

Dünya Köpek Yarismasi 2009 Bratislava 1.Bölüm

Ynt: Dünya Köpek Yarismasi 2009 Bratislava 1.Bölüm Degerli Arkadaslar, Hepinize cok tesekkür ediyorum,sagolun varolun bu basari hepimizindir.Coskun bey avci oldugunuza sevindim sitemdede birikimlerinizden faydalanalim mi ne dersiniz,görüsmek duyusmak üzere.Hosca...
  14. M

Dünya Köpek Yarismasi 2009 Bratislava 1.Bölüm

Degerli Arkadaslar, Bu sene dünya köpek irk yarismasi Slovak'yanin Bratislava sehrinde yapildi.Cok sayida katilimci vardi yani ortalik mahser yeri gibiydi bende de iki köpek oldugu icin cok zorlandim sebebine gelince köpegini kimseye birakamadigin gibi kameranida kimseye veremiyorsun...
  15. M

17.Internasyonal Polonya Sampiyonasi CACIB STETTIN

17.Internasyonal Polonya Sampiyonasi CACIB STETTIN Degerli Arkadaslar, Bu ayin 20-21 de polonyanin Stettin sehrinde 17 .internasyonal CACIB 2009 köpek yarismasi yapildi.Yarismaya Cek,Slovak, polonyali,bulgar,Romen,Italyan,danimarka,portekiz ve daha cok ülkelerden yarismacilar katildi. Ben...

16. M

Atıcılık

Ynt: Atıcılık Merhaba Onur bey, yazinizi yeni gördüm,resimdeki silahim 12 kalibre F! Browning yani original belcika mali ve herseyi el yapimidir .Kendisiyle cok iyi anilarim olmustur Berlinde yarismalarda.Trap ve skeette 12 kalibre kullanilir bilginize ,hosca...
  17. M

Atıcılık

Ynt: Atıcılık Degerli Arkadaslar, Ben senelerce trap ,skeet,doppeltrap attim ayni zamanda trap hakemiyim ama av lisansimi yurt disinda alalidan beri bu hobimi avda tatmin ediyorum.Sitemde yazmis oldugum av tipi trapi sizlere gönderiyorum daha genel bilgi...
  18. M

Sayın Muhsin Yazıcıoğlu Vefat Etmiştir

Ynt: Sayın Muhsin Yazıcıoğlu Vefat Etmiştir Tüm Türk milletinin basi sag olsun,cok degerli bir arakadasimizi kaybettik allah gani gani rahmet eylesin,aile efradina sabirlar ihsan eylesin.Acimiz büyük.

19. M

Yine Lowa, Yine Gore-Tex, Yine Sıfır Botlar (SATILDI)

Ynt: Yine Lowa, Yine Gore-Tex, Yine Sıfır Botlar (SATILDI) Arkadaslar, Botlar icinde Meindl Goretex'ler tartismasiz mal olarak en iyisidir diyebilirim.Cünkü her yönüyle mükemmel botlar.
  20. M

Tim von der Ebershöhe

Arkadaslar, Tim'de benim ingiliz pointer cinsi köpegim kendisi Subat ayinda Nürnbergde yapilan almanya sampiyonasinda Juniorlarda alamnya 1.olmustur.Su an 15 ayliktir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR