Arama sonuçlarınız

1. daglayan

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Harika bir organizasyon olacak.Dilerim hymer yeni modelleri fuara getirir.gezen bilir ekibine çok teşekkürler.

2. daglayan

Atv Tavsiyesi

ben bir polaris 570 aldım.Sonrasında tgb 500 ve 350 yamaha kullandım arada uçurum var polaris gerçekten arazi için çok iyi fiyat biraz pahalı ama hakkını veriyor.
  3. daglayan

Atv 'ler Hakkında Başlık

Merhaba ATV başlığı çok iyi olmuş.Uzun zamandır datçadaki yazlıkta kullanmak için bir ATV almak istiyordum.konuyla ilgili uzun uzun araştırma yaptım .Sonra bu konuda en iyi ATV lerin Amerikan markaları olduğuna karar kıldım ve Polaris 570 model Yen'i bir ATV aldım bir haftaya kadar kullanmaya...

4. daglayan

ATV' ler Hakkında Bilgi

Arkadaslar datcada koy ve arazide kullanmak icin bende bu yil bir atv Almak istedim.Biraz arastirma yaptim ve sordugum her bilirkisi bana polaris markasini soyledi.Ustelik ruhsatlari t3 yani traktor olarak geciyor ve b sinifi ehliyetle kulanılabiliyor.MTV yok.Diğer bütün ATV markaları A2 ehliyet...
  5. daglayan

Bot Tavsiyesi

Doğa yürüyüşü yapmak için karaköydeki mağazarı dolaşıp bir bot almaya gittim.Bütün günümü ayırmıştım ve dolaştım en son jack wolfskin tabelası(suanda o tabela yok başka bir tabela var) olan magazadan bir bot aldım.8 ay 2016 da Malum istanbul iş hayatı bir türlü fırsat bulamamıştımki 2 ay 2017...

6. daglayan

Elektrikte Both Şalter Sorunum

arkadaşlar konuyla ilgili başka bilgisi olan varsa lütfen buradan bilgilerini paylaşsınlar.

7. daglayan

sayın gündoğan yardımınız için çok teşekkürler.
  8. daglayan

2 yıl önce alıp aslına uygun hale getirdiğim ancak boht şartelle ve elektirik bağlantılarıyla ilgili bir türlü aşamadığım problemim var.İSTANBUL anadolu yakasında kalamış tuzla gibi birçok yerden tekne ustalarıyla görüştüm ancak sorunumu sağlıklı çözemedim.Acaba karavanımın elektirk...
  9. daglayan

meşhur karavan.

büyük çabalar sonunda revizyonunu bitirdiğimiz karavanımız.yani gılgamış diyoruz biz ona,gecenlerde bir telefon aldım bir film şirketinden aradılar.karavanınızı çok beğendik bir klipte oynatmak istiyoruz dediler.pazar sabahı erkenden kilyosa gittik.zor işmiş 45 kişilik ekip akşama kadar üç dört...

10. daglayan

Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları eeeeeeeeeee o kadar çilesinden sonra sefasını sürme zamanı geldi.zaman kaybetmeden eşimle birlikte bu hafta sonu hemen istanbula yakın biryerlere kampa gittik.

11. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları devamı..............
  12. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları arada cıtalar son baya rütüşları daha çok ayrıntı vardı ama ben bu kadarının fotoğraflarını çekmiştim.bitmiş hali itibari ile yeni karavanımız arkadaşlar memlekete hayırlı olsun.hani bir söz varya benim adım hıdır elimden gelen budur.begenende...

13. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları daha sonra önceden aldığım 31 /10.50/15 ölçülerinde lastikleri ve chevrolet krom cant kapaklarını taktık çok güzel oldu.
  14. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları arka tarafın elektirik sistemi her kablosu değişmek kaydı ile yenilendi.ışık sistemini mobilyalara gömdüğümüz iki fonksiyonlu gece ve gündüz ısıklı marin spotlarla yenilendi.
  15. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları tavan klimamızı taktık ve çok güzel çalışıyor.

16. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları döşemeden sonra sökülmüş mobilyalar cilalanıp verniklenip yenisi gibi oldu.aydın usta tarafından montajı yapıldı.
  17. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları arka tarafın alt döşemesi.
  18. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları ve tamamen döşeme bittikten sonraki hali.

19. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları döşemeden sonra ön göğüs ve koltuklar.
  20. daglayan

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları ön göğüs ve koltuklar döşemeden önce.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri