Arama sonuçlarınız

1. S

Yeni Aracımı Hep Birlikte Toplayalım...

Ynt: Yeni Aracımı Hep Birlikte Toplayalım... Yillar once ki aracim foruma girince tazeleyelim dedim simdi ki aracim
  2. S

SATILIK DEFENDER PANEL

Ynt: Satılık Defender Panel malesef.satıldı.konuyu kapatmayı unutmuşum.

3. S

Yeni Aracımı Hep Birlikte Toplayalım...

Ynt: Yeni Aracımı Hep Birlikte Toplayalım... görünce bir garip oldum.halen daha görünce ilk günki gibi heyecanlanıyorum.
  4. S

discovery td5 m ve s yeşil lambaların arada sırada yanıp yanıp sönmesi

Ynt: Discovery Td5 M Ve S Yeşil Lambaların Arada Sırada Yanıp Yanıp Sönmesi bu müşür arıza yaparsa eğer land rover olarak değilde zf parça numarası ile zf bayilerinden sorarsanız daha ucuza bulabilirsiniz.s ve m lambaları bu müşür haricinde telin kalibrasyon ayarı yada telin zamanla uzaması...

5. S

Disco Td5 Grubuna Yeni Bir Üye Ve Yardım Lütfen

Ynt: Disco Td5 Grubuna Yeni Bir Üye Ve Yardım Lütfen elektirikli kontrol yoksa hse olamaz diye biliyorum.

6. S

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: Iveco Ecodaıly 4x4
  7. S

Alınık Disco Td5 2003-2004 Makyajlı Kasa..

Ynt: Alınık Disco Td5 2003-2004 Makyajlı Kasa.. bu arada ben araç ararken bir girdi bu ilan yayına bilgi aldım bir gün sonra kalktı.sonra tekrar girdi tekrar aradım bir öncekiyle tutmuyorduçmotorun nerde yapıldığı tam belli değilk.birde tramerde olmamasına rağmen aracın hasarı var dedi...
  8. S

Ynt: Alınık Disco Td5 2003-2004 Makyajlı Kasa.. arkadaşlar esenboğada yaptırdım.şuan trabzondayım.dökümanlarım orduda.yanımda olsa hemen fotoğraflar koyardım.haftaya onuda yaparım.aracımda kaza boya yok.180 binde.tüm servis kayıtları var.çalışmayan aksamı yok.sunroof elektirikli koltuk koltuk...

9. S

Ynt: Alınık Disco Td5 2003-2004 Makyajlı Kasa.. öncelikle bende daha bir hafta önce 2003 model td5 aldım.bu araçıda baya inceledim fakat bana garip gelen bazı şeyler var.sonunda 180 bin km da daha boyası dahi olmayan bir araç bulup aldım.td5 alacaksanız kesinlikle yetkili bir borusan servisine...

10. S

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: Iveco Ecodaıly 4x4 daily overlandı defalarca tamamladı.haklısınız dakarda yok.her araç toplamadır.evet lakin biri evin altında toplanır.biri milyardolarlık yatırımın çatısının altında.elma ve armut.
  11. S

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: Iveco Ecodaıly 4x4 turkan tamamen toplama bir aractır.üzerindeki motoru dingili şanzumanı bir araştırın isterseniz.geçtiğimiz yıl dakarda şampiyon olan defelarca overland ta derece yapan ıveco ile karşılaştırmak bile hata olur.

12. S

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: Iveco Ecodaıly 4x4 orta ön ve arka yüzde yüz kilit var.
  13. S

Disco Td5 Grubuna Yeni Bir Üye Ve Yardım Lütfen

Ynt: Disco Td5 Grubuna Yeni Bir Üye Ve Yardım Lütfen UZUN uzun yazamadım 0 532 320 03 61 nolu numaradan ararsanız beni merak ettiklerinizi cevaplarım.hayırlı olsun.
  14. S

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: Iveco Ecodaıly 4x4 şuan unimog alacak olan devlet kurumları bu araçtan almaya başladılar.

15. S

Alınık Td5

Ynt: Alınık Td5 Satilmasi benide derinden uzdu.acaba satilirmi diye ilana koydum ikinci gun gitti.hayirlisi olur insallah.sattigimiz malda gozumuz olmaz.birazda td5 le ugrasayim diyorum.
  16. S

Alınık Td5

ARKADAŞLAR MERHABA.DEFENDER ARACIMDAN AYRILMANIN ŞOKUNU YENİ YENİ ATLATIRKEN 2002 MODEL SONRASI TD5 ARAMAYA BAŞLADIM.MEKANİK OLARAK KESİNLİKLE TEMİZ OLAN YENİ GÖRÜNÜMLÜ TD5 ARIYORUM.SEVGİLERLE.
  17. S

DEFENDERE IVECO MOTOR GELİYOR

Ynt: Defendere Iveco Motor Geliyor makine mühendisine plan proje çizdirip işini bilen bi takipçiyle emnişyetteki işleri hallettikten sonra muayne istasyonunda muayneye girip işlemi sonlandırıyorsunuz.

18. S

Satıyorumm

Ynt: Satıyorumm http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-turkiyedeki-nadir-araclardan-146828528/detay/ bu linkle ilan yeniden aktif.
  19. S

MKE den çıkma yada projelik uygun Defender aranıyorr....

Ynt: Mke Den Çıkma Yada Projelik Uygun Defender Aranıyorr.... kardeş ben o mesajı mart ayında yazmışım :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR