Arama sonuçlarınız

1. S

Ssangyong Kyron Aldım.......

selam sevgili kyron severler nihayet şifremi bulup giriş yapabildim . 315 70 17 taktim benim makineye kupadan da 8 cm takoz ile yukselttim resimler gelecek

2. S

Ssangyong Kyron (yeni Araç)

benim kyron 235 85 16 taktım arac cıddı fark ettı yol tutusu arttı tur farkından dolayı 120 gosterırken 130 gıdıyorsun orjınal 225 75 16 ile yuzde 9 cıvarı cap farkı var normalde istanbul antalya 710 km toplarken sımdı 650 km de varıyorum yakıt hemen hemen aynı
  3. S

65.000 Tl'ye Kadar Arac Tavsiyesi

ılk tavsiyem 4 ceker duster hem ekonomık hem sorunsuz bir takım at lastık ile son derece basarili ikinci tavsiyem ssangyong kyron turkiyede fazla bılınmesede rusya gıbı cografyanın zorlu oldugu bır ulkede oldukca yogun kullanılıyor . onun disinda 20 yasına gelmıs derdı bitmeyen tamırcıden...

4. S

Ssangyong Kyron (yeni Araç)

arkadaşlar kyrona 235 85 16 taktım yükseltme amacli gayet başarılı memmunum performansından ,yüzde 9 cıvarı cap farkı var orjınal 225 lastık ile dolayısı ile araç 100 ile gıderken aslında 110 km yakın hız yapıyor .

5. S

265 75 16 Bf Goodrich At Lastik Takımı

265 75 16 bf goodrich at lastik 4 adet ortalama 5 mm dış var bir sene actyon sports aracımda kullanmıştım 2012 yılında alınma 4 sene depoda yattı son bir aydir kyron taktım başka ebat lastik alacağım icin satıyorum rakam 1600 lira yama yırtık vs yok

6. S

Türkiye'nin En Iyi F/p Offroad Araçı Korando Kj 2.9 Td Veya 3.2 In Dir

Reis kyrona arazi icin bf 265 75 16 at taktım senin fikrin nedir
  7. S

Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi

değerli dostlar uzun zaman sonra cümleten S A , 2 yıllık ssang ayrılığından sonra inşallah kyron alarak yenıden aranızda olacağım , eskı fotoğraflar yıllar once bınbır emekle yapıp buraya yukledıgım vınclı tampon vs hıcbır görsel açılmıyor bu konuda bılgısı olan varmı
  8. S

Eski Sayfalar Acılmıyor

arkadaslar 4 sene once yukledıgım Action Sport için Vinç Tampon İmalatı sayfasındakı fotograflar acılmıyor bılgısı olan varmı tesekkur ederım ılgınıze

9. S

Injektör Problemleri Ve Sökülememesi

ust kapak sokulup enjektorler sokuluyor bızım sanayı ustalarının klasık on yargısı vs

10. S

Kyron Yan Basamakları Sökme Hakkında

giden varmı arkadaslar baltık ve rusya turuna bende katılabılırım
  11. S

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

hocam sızde daha once duster vardı yanlış degılsem yenı aracınız hayırlı olsun , tata almadan once keşke actyon sports da test etseydınız keşke , ama rakam oldukça uygun benımde ılgımı ceken bır makıne selamlar

12. S

Duster'ım Soğukta Geç Çalışıyor.

dusterdakı k4m kodlu 110 beygirlik motor nısssan Renault ve Mercedes tarafından farklı modellerde kullanılıyor , ucuz mazotdan kırlı sulu olmadıktan sonra bir zarar gelmez . 6 ay boyunca günde 200 km bımden aldığım kanola yagunı kullandım sımdı yıne normal mazot kullanıyorum hıc bır sorun yok az...
  13. S

Duster'ım Soğukta Geç Çalışıyor.

pompacıya gidip 4 enjektorude sokturup temızletın donuslerını kontrol ettırın muhtemeln ıclerındekı eleman bozulmustur kotu yakıtdan dolayı ,
  14. S

Duster Niçin Satılır?

duster sayfasında eskı atesli gunlerdekı gıbı hararet kalmamış , neredeyse 2 senedir bende 4 cekerini kullanıyorum memmun sayılırım satacak olursam alacagım arac rexton veya kyron herkese selamlar

15. S

Sizce Kyron Almalı Mıyım (duster'dan Sonra) ?

Ynt: Sizce Kyron Almalı Mıyım (duster'dan Sonra) ? parasına gore mukemmel bir arac hatta bedava şasesıyle motoruyla sanzımanıyla difransıyelleriyle abartısız muazzam bir makıne , şu an 650 bin km de olup daha hic motor kapagını actırmamıs kyron lar var bu bilgiyide turgay beyden teyıt...
  16. S

Korando Sports 4x4 (gelirse) Vs. Amarok

Ynt: Korando Sports 4x4 (gelirse) Vs. Amarok 4 ceker korando sports mayıs ayında otomobil fuaraına gelıyor arkadaslar mevcut 2 cker korando sportslardan 40 cm daha uzun kasaya sahıp araclar .
  17. S

Ynt: Sizce Kyron Almalı Mıyım (duster'dan Sonra) ? serkan bey , bendekı duster 110 beygır 6 ileri olan modelı , 1.5 dci olmasına ragmen 6 litre yerıne malesef 7.5 ltre yakıyor sehır ıcınde , arazıde tabıkı daha da artıyor , kyron sehir ici 9 litre yakıyor uzun yolda sakın kullanımda 7 litreye...

18. S

Ynt: Sizce Kyron Almalı Mıyım (duster'dan Sonra) ? 2sene actyon sports 2 senede korando sports kullandım her turlu arazi sartlarında zorladım dag bayır kar camur eski mesajlarımda gorebılırsınız , kesinlikle inanılmaz saglam ve ekonomik makineler , şu an duster aracım var satıp kyron alacagım...
  19. S

Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi

Ynt: Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi merhaba . ikitelli cukurova sanayıde ozel ssangyong http://www.ssangyongclubtr.com/forum/110-yukseltme-spacer-get-amortisor/ var . buraya bır bakın derim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri