750kg

1. RamizDAYI

O1 Belgeli, 750 Kg Altı Çekme Karavanın Şasi Ve Metal Karkas Ağırlığı Ne Kadardır?

Selamlar, Öncelikle bu konuyu açma sebebim, O1 belgeli 750kg altında kendi karavanını yapmak isteyen ve bu konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişileri genel anlamda bilgilendirmektir. O1 belgesi nedir? O1 belgesi (trafiğe çıkış izin belgesi) 750 kg altı şasiler için, şasiyi üreten firma...

2. K

Çekme Karavan Aldık (750kg Altı, Fren, Osb Alt Zemin)

Merhaba dün izmirden bir karavan aldık, 750 altı diye gittik ancak firma bir karavanın 750kg altında olamayacağını, aküler, buzdolabı, mobilyalar, şasesi,camları bunların toplamının rahatlıkla 750kg yi geçeceğini söyledi. araç 1.6 dizel 508 2013 model çekerkende biraz zorlanıyor gibi yani...
  3. P

Fiyat Performasn Karavan Tavsiyesi Hk

Merhaba Arkadaşlar 170 Bin TL'ye kadar Bütçem var. Bu Bütçeye kadar fiyat performans karavan firması ve model önerisi verebilirmisiniz ? Nelere dikkat etmeliyim alırken. Ayrıca 750KG altı olsun istiyorum. 750KG altı karavanlarda Kasetli Tuvalet kullanmak imkanı var mı ? Bu tip kasetli tuvalet...
  4. K

Kendi Çekme Karavanımı Yapmak Istiyorum Ama Bütçem Az

Merhabalar asgari ücretle çalışıyorum ve küçüklüğümden beri hevesim olan 750kg altı karavan yapmak istiyorum, ama biraz aklıma takılan sorular var öncelikle şaseyi hazır almak istedim o1 belgeli olması için fakat fiyatlar 20 bin gibi ücretler karşıma çıktı yani sadece şase için beni aşıyor...
  5. A

750 Kg Altı, Sıfır Km, Yerli Çekme Karavanıma Kasko Sigortası Yaptırdım.

Merhaba. Forumda daha önce bazı değişik başlıklar altında 750 kg altı çekme karavanların trafiğe çıkışı ve sigortalanma sorunları üzerine birçok soru sorulmuştu. Hepsine ayrı ayrı geri dönmek yerine yeni bir konu açmak daha uygun olur diye düşündüm. Bilmiyorum daha önce yaptıran oldu mu. Ben...

6. kaledogan

750 Kg Altı (ruhsatsız) Çekme Karavan İle Trakfik Kazası

Merhaba değerli arkadaşlar, 1 yıldır, 750 KG altı yerli bir karavan sahibi ve aktif kullanıcısıyım. Şimdiye kadar ailemle birlikte birkaç kısa-orta uzaklıkta gezi yaptım. Uzun zamandır forumu ve konuları takip ediyorum. Ancak kafamda bir soru var ki, tüm araştırmalarıma rağmen bir cevap...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri