09/01/2011 kuzey kıbrıs da off road

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokhan1aslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,599
Ynt: 09/01/2011 kuzey kıbrıs da off road

ict3055' Alıntı:
Güzel etkinlik olmuş, Kıbrıstan manzaralar için teşekkür ederim.
Bu arada CJ si ile gurur duyan arkadaşımıza hayran kaldım

teşekkür ederim çağrı bey,
amerikadan getirdim bayağı kötü durumdaydı ankara da rauf usta da 0 dan toplattım bu hale geldi,içini de çok konforlu yaptırdım günlük de biniyorum orjinal kliması bile var,daha iyileri sizlerin olsun inşallah

Etiketler

efemurat' Alıntı:
güzel bir gezi emeğinize sağlık hep merak etmişimdir tank dağın tepesine çıkmış orası neresi
merhabalar murat bey,bizim gittiğimiz yer le tank ın orası çok ters yerdeler biz adanın doğu tarafına gittik,tank batı tarafında kalıyor bir dahaki gezi programımız da o tarafa yolumuz düşerse sizlere resimlerini gönderirim.ayrıca canlı görmek için de kıbrısa bekleriz.

Bu araçlar gerçektende özel, bende CJ5 imi yeni sattım ve hayatımın en büyük hatası.
Gerçi 0 dan yeni bir cj toplamak için sattım ama insan acaip bir boşluğa düşüyor.
ALLAH kimseyi CJ siz bırakmasın
İyi günlerde binin aracınıza tekrardan, gezi yaptıkca bizimle paylaşın ki Kıbrıs manzaralarından mahrum kalmayalım.

vatan görevimi askerliğimi yaptığım güzel yavru vatana tekrar gitmiş oldum. bu güzel fotoğraf kareleri için teşekkürler

Paylaşım için teşekkürler.
bende hafta sonu başka bir iş için kıbrıstaydım.
Benzin fiatları ve yedek parça fiatlarını görünce şok oldum resmen.
Şeytan diyor al arabayı git 1 hafta kal komple yenile gel
hem benzinle kullanmanında tadına var)

bugün şu saatlerde yeni bir geziye start verildi ama ben gidemedim mesaideyim Gökhan abiye teşekkür ediyorum ayrıca kıbrıs offroad kulübüne de arayıp,mail gönderip davet ettikleri, unutmadıkları için