1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dopamin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 80,291
merhabalar kia besta yı satmayı düşünürmüsünüz.. ? böyle bir araç lazım bana

05318895720 - oktay gedikli

Etiketler
Daha yeni aldim boyada

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki hayırlı olsun tekrar ALLAH kaza bela vermesin iyi günlerde kullanmak nasip olsun..

Fakat satmayı düşünürseniz yada bu araçlardan satan duyarsanız yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler sağlıkla kalın. Oktay gedikli - 0531 8895720

Basladiginda fotolari paylasirsan memnun olurum nasil birsey olacak merak ediyorum.
Selamlar saygilar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaptigin islerii teknik bilgini gorunce seni mekanik usta ,makine muhendisi zannetim avukat olacagin aklima gelmemisti

Makine muhendisi olsam turkiye nin 4wd aracini yapardim sabit aks kadar saglam salincakli kadar konforlu bir sey olurdu

Yaptigin islerii teknik bilgini gorunce seni mekanik usta ,makine muhendisi zannetim avukat olacagin aklima gelmemisti

Araç üretmek zor bir olay degil , ama motor komplike bir olay motor konusuna kafam basmiyor sadece

Bizde sanayide yontula yontula biraz bilgi sahibi olduk fakat ustaya sunu yapma bunu yap diyecek kivamda degiliz senin gibi bu isleri heyecanla yapip paylasanlardan feyz almaya calisiyoruz birde aracimiz bozuldugunda mecburen biseyler ogreniyoruz bilgi akisi icin ayrica tesekkurler..

//uploads.tapatalk-cdn.com/20160223/ab9f78e92d06d020d23d58a915393708.jpg[/IM

Bunu yapicam en sonunda

Burada arac sutcu kamyonundan nasil bir canavara donusuyor neden 14.20 lastik bu lastik 8x8 6x6 panzer lastigi dakardaki en buyuk lastik

Arac otokar 8x8 michelin 14.20 var üzerinde bu son nokta ama dikkat 8 lastikte salincakli sabit aks artik bir tarih oldu dunyada