2 Yetişkin+2 Çocuk En Uygunu Sizce Hangisi...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beyaz24kartal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,062

beyaz24kartal

Ana Kamp
4 kişilik bir aileyim 2 yetişkin ve 2 çocuk ekteki planda bir karavan almak istiyorum.
Sizce en uygun karavan modeli ve temin edebileceğim marka hangisidir.
yerinde incelemek test etmek ve kesinleştirmek istiyorum. Çekeceğim araç 2015 model d0blo 1,6 105 hp...
Yardımınıza ihtiyacım var ilginize teşekkür ederim.

Yerli üretimler ve ya yabancı tedarikçiler hakkında bilgilerinize ihtiyacım var.
Bütçem tüm şartları zorlayarak 30,000 tl

Güney karavan 4 kişilik MAKSİ RANZALI ile bir başlangıç yapın . Bulabilirseniz 2. El alın .

Güney karavan 4 kişilik MAKSİ RANZALI ile bir başlangıç yapın . Bulabilirseniz 2. El alın .
öncelikle ilginiz için teşekkürler fakat güney karavan sitesine girdiğimde maksi için 750kg altında yazıyor fakat bu büyüklükteki karavanlar 750 kg altında olması çok zor değil mi.

Sıfırmı düşünüyorsunuz 2. el mi?
Kendim için konuşursam 0 , 2.el farketmez ama 2 elde temiz olmalı öyle 10-20 yıllık eski püskü olmamalı. diri bir ürün olursa alırım. hanımı kandırmak lazım öyle eski ürünle kandıramama

Bende bakıyorum benimde bütçe 20 civarları. Carettalar iyi ama içi küçük gibi.

Sony Xperia Z5

öncelikle ilginiz için teşekkürler fakat güney karavan sitesine girdiğimde maksi için 750kg altında yazıyor fakat bu büyüklükteki karavanlar 750 kg altında olması çok zor değil mi.
Almadan önce kantara sokunuz . 750 kğ dan fazlaysa almazsınız . Üreticiyi telefonla arayıp bilgi edinin .

Türkiyede üretilen boşu gerçekten 740 Kg. olan ve
belgesi bulunan tek karavan GÜNEY maxi dir.
Ben defalarca yazdım,
binlerce km Anadoluda gezdim, hiç bir problemini görmedim.

Öneririm.

Merhabalar,yeni üye değilim çok eskiden beri kampçılık,karavan ve offroad yazılarım mevcuttur,site yenilenirken üyeliğimi nasıl olduysa kaybettim
ilk olarak caretta karavan ile başladım,o küçük gelmeye başlayınca baya bi büyüğünü aldım,ikisini birden kullanıyordum,av deniz gibi kısa gezilerde caretta ve araçüstü çadır,sezonluk kamplarda büyüğü erba 575
2 ay önce carettayı sattım,4mt lik bir karavan aldım,baya bi hoşuma gitti
şimdi 575 erba yı satmayı düşünüyorum ilgilenirseniz detaylı görüşürüz