2012 ilkbahar-Yaz Döneminde Karadeniz - Gürcistan -Azerbaycan Turu düşünüyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan burak55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,491

burak55

Yolunu Düşünen Kahraman Olamaz...
Yer
Samsun - Amasya
Evet arkadaşlar. bu bahar ya da yazın böyle bir tur düşünüyorum. daha önce Samsun dan aracımla gürcistana gitmiştim. yeşili doğasına bayılmıştım. inşallah bu dönem de azerbaycana kadar gideceğim. Azerbaycan tarafına daha önce gidenler varsa tecrübelerini yazabilirler mi? Ben Gürcistanda Kutaisi ye kadar gidip dönmüştüm.

Etiketler
Ynt: 2012 ilkbahar-Yaz Döneminde Karadeniz - Gürcistan -Azerbaycan Turu düşünüyorum.

bu arada gürcistan gezimin resimlerini eve geçince burdan paylaşayım.

Ynt: 2012 ilkbahar-Yaz Döneminde Karadeniz - Gürcistan -Azerbaycan Turu düşünüyorum.

İyi günler
Burak bey
2012 Gürcistan gezisi adında açmış olduğunuz topic devam ediyor,
Saygılar
Batuhan

Burak bey, tarafınızdan açılan " ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler" başlıklı konu aktif ve bu konuya son günlerde yazmamanıza rağmen aynı başlıkla yeni konu açma amacınızı anlamakta zorluk çekiyorum.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=84393.0

İyi günler
Aktif olan Gürcistan gezisi 20 Şubat da başlamış,bu topiç 15 Şubat da başlamış.
Burak bey, kanımca katılım olmadığı için Azerbaycan gezisini çıkararak ,aktif olan Gürcistan geziyi 5 gün sonra başlatmış.
Saygılar
Batuhan

Haklısınız, muhtemelen dediğiniz gibi olmuş. Özür...