2018 Grand Duster

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan komkarbey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,406

komkarbey

Kamp I
Yer
Adana-Tunceli
Önceki modeline göre 7 koltuklu versiyonu ile boyu 200 mm artarak 4,7 metre olacak aracın, 5 koltuklu versiyonunda bu değerin 4,3 metre olması bekleniyor. Kumaş koltuklar, elektrikli ön camlar, DAB radyo ve çelik jantlar giriş seviyesi versiyonlarda dikkat çeken unsurlar olup daha üst modellerde elektronik klima kontrolü, uydu navigasyon ve park sensörleri standart olacak.Ekli dosyayı görüntüle 61223 Ekli dosyayı görüntüle 61224 Ekli dosyayı görüntüle 61225 Ekli dosyayı görüntüle 61223 Ekli dosyayı görüntüle 61224 Ekli dosyayı görüntüle 61225

Etiketler
bu araç çok yakar 1.2 L 124 hp benzinli turbo ve kadjarın 1.6 dizel 130 hp motoru olucak bence en az 2000 cc olsa neyse 1.2 benzinli yollar ağlar

Fark olacağını sanmıyorum yine 90 ve 110 luk 1.5 reno motoru kullanılır bence. Kendini kanıtlamış gayet iyi bir motor. Şuanki duster için 110 beygir olan gayet atik ve seri. O azıcık uzunluk devasa fark yaratmayacaktır, yumuşak başlı olur gider bence. 2.0 motor koymaları dusterin felsefesine ters. Lüks SUV değil ki duster. O yüzden sanmıyorum. Aynı motorlar devam edecektir. En iyi ihtimal edc nin yanında yurtdışına 4x4 leri sunulan cvt şanzımanında eklenmesi olur ki şahsen gerek olacağını sanmıyorum.

Dışını süsleyip süsleyip .....

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi