30 Günde Dünya Turu - Tek Başına

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deapsea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,845

deapsea

Ana Kamp
Mesajlar
26
Tepkime Puanı
2
Ekvatorun çevresinde bir tam dönüş… 90 saatten fazla uçak yolculuğu… Arjantin – Şili – Paskalya adası – Brezilya - Guatemala – Meksika – Hong Kong – Çin… Aktarmalarla beraber yirmiye yakın uçuşu “oneworld” denilen bir toplu bilet sistemiyle resmen beleşe getiriyorum. Tek şart ya hep doğuya, ya da hep batıya giderek, Kolomb'un beceremeyip, Macellan'ın becerdiği tam daireyi çizmek...Ben "hep batıya" gitmeyi seçiyorum. Detaylar blog'umda...
Sevgilerle

part I
http://bulutlaradokunmak.blogspot.com/2013/05/30-gunde-devr-i-alem-2010-part-i.html

part II
http://bulutlaradokunmak.blogspot.com/2013/05/30-gunde-devr-i-alem2010.html
 

Etiketler
Ynt: 30 Günde Dünya Turu - Tek Başına

ouuuuvv yeeeeaah! -Çılgınca ve harikulade tebrik ediyorum! Baştan aşağı okumayı daha bitiremesem de oneworld bilet muhabbeti çok harika bir bilgi paylaşımı olmuş. Teşekkürler
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,907
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst