Ankara-pazar-otacı Civarı Tur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mustafa Balcı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,460

Mustafa Balcı

Ferman Padişahın / DAĞLAR BİZİMDİR
Yer
Ürgüp
Kar yağınca duramıyor insan...Daha doğrusu Doğa aşığı olan İnsan duramıyor-Yoksa Pazar günü evinde kumandayı eline alıp akşama kadar pinekleyen yada AVM'lere gidip tıkış kakış insanlarla akşama kadar mağaza vitrin gezenler tabi ki bizim gibi değil.
Onlar bize acıyor "soğukta donuyorsunuz" diyor-Biz onlara acıyoruz "kalabalıkta bunalıyorsunuz" diyoruz.Sonuçta herkes mutlu olduğu yerde olmalı,BİZ DAĞLARDA MUTLUYUZ.
Evet gelelim bize yine duramayarak ekibi toplayıp vurduk Pazar'dan dağlara doğru.Hava tam istediğimiz gibi,arkadaşlar tam kafa dengi.Öğleyin yiyecek soğan-ekmek de olduktan sonra gerisi teferruat değil mi...
O halde buyurun resimlere...

Etiketler
Araçlarımız biraz çamur olmadı değil,ama olacak...Aslında olmadan olmaz.Çamur olmazsa,kara gömülmezse,hatta biz bunlardan aracımızı kurtarmak için kendimiz çamura-kara batıp gömülmezsek ne anlamı kalır ki.Bunlardan rahatsız oluyorsan sen de git bir AVM'ye çamur-kar ve soğuktan uzak gününü geçir...Değil mi ama.Biz de araçlarımızdan Nissan Navara'yı kara gömdük,çıkarmak için Land Cruiser etrafında dört döndü maşallah.Sonunda vinçleyerek çıkardık.

Ynt: Ankara-pazar-otacı Civarı Tur

salih yardımcı' Alıntı:
Güzel gezi olmuş başka foto yok mu?
Salih Bey teşekkür ederim gerçekten güzel geziydi.Fotoğraf çok ama ancak bu kadar yükledim.
Selamlar

Merhaba,
Aracınızı bugün Ayaş ta gördüm,çıkıştaki pazarcıların yanından gidiyordunuz.
Aracınız çok güzel,Allah kaza bela vermesin dilerim.
Tanışmak ümidiyle.
Selamlar.

salih yardımcı' Alıntı:
Merhaba,
Aracınızı bugün Ayaş ta gördüm,çıkıştaki pazarcıların yanından gidiyordunuz.
Aracınız çok güzel,Allah kaza bela vermesin dilerim.
Tanışmak ümidiyle.
Selamlar.
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Allah hepimizi kazadan korusun.Ben Ayaş'ta tarihi bir Konak restore ettiriyorum oraya gitmiştik.
İnşallah tanışırız
Selamlar