Arka Cam Amortisörü Frontera 1998

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sanatcı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,178

sanatcı

Yeni Üye
selamün aleykum arkadaşlar...ben eskişehirden ümit şensoy.1998 2,2 frontera aldım.arka bagaj amortisör bulamıyorum kaç bar olduğu yada kaç agırlık olduğu nasıl söyleyip bulurum parçayı götürüyorum aynı ebatta veriyorlar ama cam kapak kapanmıyor.bi yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.05432681808 numaram

Etiketler
Ynt: Arka Cam Amortisörü Frontera 1998

Aleykum selam,amortisorcenter sitesinden fronteranin cam amortisorunu aldim, basinci iyi yerli uretim,tane 25 tl.

eyvallah ustad.bende tam ordan aldım hakikatten güvenilir bir site tam isteğim gibi gönderdiler sağolsunlar.sanada teşekkür ederim okadar üye var burda bir kişi bile ilgilenmedi senden başka cansın eskişehirde bi işin olursa başüstüne saygılarımla

eyvallah ustad.bende tam ordan aldım hakikatten güvenilir bir site tam isteğim gibi gönderdiler sağolsunlar.sanada teşekkür ederim okadar üye var burda bir kişi bile ilgilenmedi senden başka cansın eskişehirde bi işin olursa başüstüne saygılarımla

Rica ederim,sizde sagolun,bu sitede Fronteracilar fazla aktif degil,bende cogunlukla eski konulara goz atarim,tesekkurler ,saygilar.