Bahçeşehir ???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zorbozan37 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,984
Ynt: Bahçeşehir ???

sabah saat kaçta hocam ona göre geliyim bende
tamam bu arada görmedim araç filan aslında ben bi tane fiat bis vardı ondan bahsettim ben araç kapıdaydı diye ;D ;D ;D

Etiketler

eee bahcesehir team bi goruselim yahu bugun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Haklısın oğuzhan. Benim şu kıvır zıvır işler bitsin yorgunluk biter. Plaka ruhsat işleri haloldu. Metal plakalar da biter bu gün hayırlısıyla. Konsola geçerim sonra. Arka tarafdaki oturma yerleri de aradan çıkar. Bundan sonra sadece mekanik kontoller kalır.

Merhaba,
benim vitara tüpte çalışırken bi sıkıntısı yok fakat benzinde araç tıkanıyor gaza basınca hareketleniyor fakat aniden gaz kesiyor bundan dolayı ben enjektör tıkanıklığından şüphe ediyorum.
şimdi asıl sorum şu olacak bu piyasadaki enjektör temizleyici katkılar ne kadar faydalıdır yoksa hiç uğraşmaya denemeye değmeyecek katkılar mıdır?

Merhaba ümit bey sorunuza diğer sorduğunuz başlığın altında cevap verdim. İsterseniz burada da farklı bir marka power up ı önereyim. Power up pahallıdır ama en iyisidir. Farkı hemen hissedersin.

Abi temizlesin de pahalı mahalı yapcak bişey yok olmadı enjektörleri değiştiricem pistonlarıda ele almayalım sonradan