Defender 110 "willow Green"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nkurtkaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,336
Merhaba.gercekten harika bir araç toplamışsınız hayran oldum. Koltuklari merak ettim,nasıl bir iskeleti kullandiniz yada hangi araca ait olan koltuklarıntercih ettiniz acaba

Ön koltuklar orijinal XS koltuklar.
Arka koltuk standart hali, sadece yeni döşeme yapıldı (hala arka koltuğu atıp 2 tek yapmak niyetindeyim).

Üstat harika iş çıkarmışsınız. Elinize yüreğinize sağlık. Yakın zamanda 96 300 TDI aldım. Hızlıca araç toplama sürecine geçmem gerekiyor. Ancak öncelikle dersime çalışıp veri topluyorum. Rica etsem uygun bir zamanda aracınızın iç bölümlerinin detaylı resimlerini paylaşır mısınız?
Bir sorum daha olacak. Aracınıza ısı ve ses yalıtımı yaptırdınız mı?
Teşekkür eder ıyigunler dilerim.

Üstat, bu aracı toplamaya çalışacağım. Umarım sizinkine benzer bir araç toplayabilirim.

Birkaç güncel foto paylaşayım. 2020 malesef pandemiden dolayı çok fazla gezi, kamp yapamadığımız bir yıl oldu. Ancak yine pandemi sürecinde hem hava almak hem de kalabalıkta olmamak içi en iyi alternatif ormana yaylaya kaçış oldu (kısıtlama olmadığı zamanlarda).

Nadiren de olsa Defender'ı gezmeye çıkartıyorum. 1-2 hafta önce Şile sahildeydik. Birkaç foto ile Willow Green'in son halini de paylaşmış olayım.