Feroza Mudurnu Gurubu..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koroglu1414 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 151
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,978

Etiketler
Ynt: Feroza Mudurnu Gurubu..

Feroza Mudurnu Grubu hayırlı olsun, havalar biraz ısınsın oralara kamp yapmaya geleceğim, belki diğer illerden ve İstanbul'dan Feroza'lı (Feroza'sızlarda olabilir) arkadaşlarda bana katılır sizlerle buluşur ve daha çok Feroza bir arada resim çektiririz.
Saygılar
Ersan

Teşekkürler,çamurlu rampalarda epey çalıştık,ortama alışmak adına..
bekleriz mudurnuya..

Feroza'cılar kaç kişiyize 3 Mudurnu'lu Feroza'lı arkadaşlarımızda isimleri yazdırırsa seviniriz.

Çok güzel görüntüler.
İstanbuldaki 6 ferozayı yanyana getirdikten sonra sizleride oralarda feroza grubu olarak görmek sevindirici.İnşallah yakın bir zamanda bütün ferozaları bir araya getirme ümidi ile.

Arkadaşlar Merhaba Topiğinizi geç farkettim.Fotoğraflarda Mudurnu da 3 Feroza ve 5 dost görmek sevindirdi beni.21 Martta İstanbula bekleriz.
Daha sonra Ersan Beyin dediği gibi topluca biz Mudurnu'ya gelmek isteriz.Mudurnu caddelerinde bir Feroza geçit töreni.

Sevgi ve saygılarımla.
Tayfun Sözer

Geçen sene Mudurnu yakınlarında Torkul Gölünde bir hafta sonu kamp yapmıştık, çok güzel bir yerdi, umarım Feroza'cılar olarak (katılmaz isteyen herkese kapımız açık) baharda oralara hep beraber gideriz. Gerçi Mudurnu'lu arkadaşlar daha da güzel yerler biliyordur

inşallah,kısmet diyelim üstadım..
mudurnuda'da güzel yerler var-ki muhakkak
bizlerde yeniyiz bu konuda fırsat buldukça kendi çapımızda geziniyoruz..
selamlar Bolu/mudurnudan..

Merhabalar,

Feroza Mudurnu Grubunuz hayırlı olsun. Umuyorum daha cok Feroza kullanici dostlari bir araya toplarsiniz.Biz İstanbulda oyle yapmaktayiz.
Tum FEROZA kullanicilarina iyigunler dilerim.

saygilarimla

Tge.

Mudurnu Grubunu kutluyorum, Ankara etkinliklerimizde de görmek isteriz sizleri..

tge' Alıntı:
Merhabalar,

Feroza Mudurnu Grubunuz hayırlı olsun. Umuyorum daha cok Feroza kullanici dostlari bir araya toplarsiniz.Biz İstanbulda oyle yapmaktayiz.
Tum FEROZA kullanicilarina iyigunler dilerim.

saygilarimla

Tge.
Teşekkür ederim.
Bolu'dan ferozacılara ulaşmaya çalışayım..
selamlar.

mudurnu grubunu kutluyorum inş hep birlikte gezme imkanımız olur saygılarımla