KAYOFF; Kayseri Erciyes Gezisi (28 Kasım 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,089
Ynt: KAYOFF; Kayseri Erciyes Gezisi (28 Kasım 2010)

Teşekkür ederim Yahşi hocam performansını çok fazla test etme şansımız olmasada iyi gibi görünüyor Japon olsun çamurdan olsun

Etiketler

çok güzel bir gezi oldu bende toplantı sayesinde katıldım kayseri 4x4 severlerin katılımı çok iyiydi menemen çok güzeldi tüm kayoff a teşekkürler
sivas off-road derneğini temsilen bende sizi davet ediyorum bir haftasonu gelirsiniz artık

Bülent dostum, bizde senin katılımına gerçekten çok sevindik. inaşllah böyle ara ara beraber organizasyonlar yapalım. ömer beyle görüşmüştüm, bi ara sizin dipsiz göle gidelim derim.
yada yozgat çat ormanlarında bir ara buluşalım derim.
aslında bu konuyu seninlede görüşecektim ama araya kaynadı untuldu..

cetay' Alıntı:
Teşekkür ederim Yahşi hocam performansını çok fazla test etme şansımız olmasada iyi gibi görünüyor Japon olsun çamurdan olsun
yahu bülent bunlar japoncu kardeşimmmm. bunlara dikkat et fizana bilem giderler bunlar senin gibi km 500 yakmıyorlar hemde çekik gözlü kamikaze plotları gibi araç kullanıyorlar. senin battıgın yerde hoplaya zıplaya gidiyorlar sen bunları davet etme bunlar japon olsun çamurdan olsun diyede nisbet ediyorlar sana ;D ;D ;D

bülent kardeşim senide aramızda görmek keyif verdi dün sana yetişemedim dönüşte yanlış yola saptın diye ulaşmaya çalıştım

yahşi bey bekliyorum dipsizgöl ve pusat barajı aynı güzergahta ayrıca orman etabıda var rakım 2400 lerde her zaman bekleriz selamlar ( sivastan 85 km ) yolun tamamı asfalt

hele bide samurailer var onlara heç bişi demeyecem

DEMİRAL' Alıntı:
yahşi bey bekliyorum dipsizgöl ve pusat barajı aynı güzergahta ayrıca orman etabıda var rakım 2400 lerde her zaman bekleriz selamlar ( sivastan 85 km ) yolun tamamı asfalt

Hüseyin abi ,inşallah abi çok memnun oluruz. arkadaşlarlada bir görüşelimde bir organizsyon yapalım .

Arkadaşlar sizleri kutluyorum güzel geziler organize ediyorsunuz.Tebrikler.Ayrıca Erciyese kar düşmüş tırmanma zamanı gelmiş.

dora' Alıntı:
Arkadaşlar sizleri kutluyorum güzel geziler organize ediyorsunuz.Tebrikler.Ayrıca Erciyese kar düşmüş tırmanma zamanı gelmiş.

sayın dora , çok teşekkürler. sizin en son kamp resimlerinizi gördüm.Süper yerler antalya beycikte yazlıgımız var. sizinde en son geziniz çok muhteşem ( beycikten de resimler atmışınız).
antalyaya gelince aramak isterim. özelden telefonunuzuda atarsanız sevinirim

baracuda39' Alıntı:
SON VİDYOYUDA PAYLAŞTIM UMARIM HOŞUNUZA GİTMİŞTİR
mustafa abi ellerine saglık abi.
AİLEMIZIN KAMERAMANI ....(CEVAT KELLE) ;D ;D ;D ;D

beyler tarlayı sürmüşken tohumda atsaydıdız bicmeye gelirdik.iyi gezi olmuş.paylaşımlar için teşekürler.