Kaz Tüyü Mont Tavsiye Ve Yorum North Face Vs Marmot

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan soldier330 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,760

Etiketler
Patagonynada, norveçte ve ağrı'da Marmot Quasar kullandım üşüme konusunda en ufak sıkıntı yaşamadım gayet başarılı. 850 fill Ankara soğuğunda yeterli olacaktır bir de sahada çalışıyorsanız hafifliğiyle de çok kullanışlı olacaktır. . Yine de içinize termal içlik giymekte fayda var.

Marmot u bilgisayarım açmadı.Ancak diğer iki north face özellik olarak eş doluluk oranında görülüyor.Ancak fiyat farkına neden olan özelliği bulup karar vermek lazım bence. Norh face in kendi sayfasından ürün özelliklerini karşılaştırıp karar vermek faydalı olabilir.Belirttiğiniz sıcaklıkları bu ürünler karşılar.

Son düzenleme:

north face morph ve l3 summıt montlarını giydim mağzada morph serisinde kırmızı renk kumaşdan kaz tüyleri belli oluyordu bu durum pek hoşuma gitmedi l3 summit serisinde xl bedeni kaldığından birşey anlamadım

north face morph ve l3 summit arasındaki fark ise mağza elemanın söylediğine göre summit sersisi olması ve özel renk olarak üretilmesi

marmot quasar kumaş kalitesi nasıl siz kolay deforme ve yırtılabilecek yapıdamı parlak kumaş olması çok hoşuma gitmedi acıkcası

marmot hariç, the nort face nin birçok ürürünün kullandım. lik deki ürünler de var bende. Alttan orta katman bir kıyafet uzerine rahatlıkla giyebilirsiniz. Lakin kaz tüyü ıslanmaya gelmez, onu da hatırlatmak isterim. Bu malzemelerin kumaşı suya dayanıklıdır ama, sağanak da 30 dk. dan uzun sure giyemezsiniz.. Yumruk büyüklüğünde yapmurluklar var, ouddr mağazalarında. Onlardan almanızı da oneririm. ( 150 tl ye var ) Alt lık deki ceket ile ercıyes de kullandım, -28 derece ayazda ve ruzgarda oldukça ıy ıperformans goserdi ..

marmot quasar kumaş kalitesi nasıl siz kolay deforme ve yırtılabilecek yapıdamı parlak kumaş olması çok hoşuma gitmedi acıkcası
Aslında Quasar değil de ben Marmot'çu olduğum için başka bir mont önereyim. Önümüzdeki ay kalırsa ben de alacağım. Firmayı aradım ellerinde iki tane kalmış sadece. Marmot'un Fordham diye bir montu var. Efsane mont. Hem su geçirmiyor dolayısıyla kaz tüyü olmasınında bir sakıncası yok. Tshirt giy çık. Kapüşonu bile kaz tüyü.

Marmot Fordham
Ya da
Marmot Mountain Down

Bu ikisini de tavsiye ederim. Quasar da güzel Down Defender diye bi teknoloji var içinde dolayısıyla ıslansada kaz tüylerinde toplanma olmuyor. Dediğim gibi ben Marmot'tan vaz geçmem

benim istediğim montun çok kaba şişkin olmaması böyle mont alacaksam eğer bu modelleri marmont shadown modelinide alabilirim benim istediğin kaba olmayan bir kaz tüyü

l3 summit modelinimi kullandınız bende ona gidip geliyorum bakalım tüy bırakma konusunda nasl morph quince pro nun güncellenmiş hali
morph hakkındaki düşünceleriniz nelerdir.