LJ70

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 416
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,162
Ynt: LJ70

Teşekkür ederim Batuhan bey..

Önemli şeylerin altı çizilirmiş ..

saruhan' Alıntı:
İyi günler
İsmail bey
Siyah tamponlar aracın beyaz rengini daha belirgin ve çarpıcı hale getirmiş,çok güzel olmuş,güle güle iyi günlerde kulanmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Etiketler

eh artık,bu kadar zamandır kendini kanıtladıysa;dodikleri de hak etti demektir..

Kanıtladıysa ne demek Haluk bey...

Fazlasıyla hemde....maşallah.....maşallahh....boyundan beklenmeyen işler yaptı..yapıyor..yapacak da..

Çünkü..o bir TOYOTA ;D

arabaya göre dodik bulamıyorsanız sizde benim gibi dodiğe göre araba yapın ;D ;D

Son çare olarak onu yaparım ;D ;D ;D ...

Bu yöntem.. Pahalı bir çözüm ama Kürşat bey. Tarafınızdan denenmiş..test edilmişti..

Sagolsun Tugsan bey şu anda arıyor..aynı kasalar oldugu için 2 takım yaptırırız..

yok aslında arabada çürük yoksa çok büyük maliyeti yok, yada çürük varsa araba o bahane ile komple kaporta bakımından geçebilir

zaten bence bir off road aracı yaparken yapılacka ilk iş çamurlukları olabildiğince kesip, davlumbazları olabildiğince büyütmek. Sonra lastik ve yükseltmeye bakmak, tabi bunu yapabilecek kadar deliyseniz yada paranız varsa

Siyahlı hal açık ara güzel görünüyor bencede İsmail Bey. Dodikler ile yana doğru yayılıp daha da yakışıklı olacağına eminim.

"sanırsam jantlar offset değil, dodiklerle iyi görünür mü?" diye kuyuya bi taş atsam mı acaba ;D

Merhaba ...kullanılan coğrafyaya göre tampon ve araç rengi tartışılabilir ......yeterki toyotam olsun ...tampon rengi umurumda değil.....o bir land cruiser.....onla elbet bir gün kavuşacağız......saygılar....

Gökhan bey merhaba,
begenmenize sevindim.
Jantlarda ofset yok sayılır.Ama flanş hazır.Hele bir dodik işini halledelim.. ;D

Ali Fuat bey merhaba,
elbette isterseniz..sizinde bir Toyotanız olur..olacaktır da. ;D ;D yeter ki canı gönülden isteyin.

ali fuat yongacı' Alıntı:
Merhaba ...kullanılan coğrafyaya göre tampon ve araç rengi tartışılabilir ......yeterki toyotam olsun ...tampon rengi umurumda değil.....o bir land cruiser.....onla elbet bir gün kavuşacağız......saygılar....

İsmail bey merhaba... temennileriniz için çok teşekkürler...İşallah bir gün land cruıserim olacak...ne diyelim ..hayırlısı...Saygılarımla hoşçakalın...

ismail bey aracın yeni halini çok beğendim,gerçek kimliğini şimdi buldu bence.Güle güle kullanın

arabanız çok güzel olmuş iyi günlerde kullanın
benim aklıma malum sitede gördüğüm lj70 ler takıldı
bu araçlar hakkında bilginiz varmı alıp araziye hazırlamaya değermi
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-bj-70-orjinal-diesel-orjinal-yayli-74029609/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-orjinal-diesel-orjinal-yayli-fj-70-77064598/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-bj-70-orjinal-diesel-orjinal-yayli-74028140/detay/
şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler