Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 2019 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,998
Merhaba ben serkan 2 yıldır 1996 model p38 kullanıcısıyım. Eskişehir de yaşıyorum burada büyük sorun bu tür araçlara binmek ama herşeye rağmen p38 diyorum :smiley: Bende eas ile arıza yaşadım ama şuan çok güzel çalışıyor. Çok tecrübe edindim yardımcı olmak isterim v yardım almak iyi olacak. Herkese iyi günler dilerim. Buda benim p38 resmi

IMG 9786

Etiketler
üstadlar merhaba
p38 96 modelinde 97-98 modele göre bir fark varmıdır.temiz gibi görünen bir 96 buldum.fark yok der iseniz görüp baktırıp pazarlığa başlayacağız inşallah.30 bin diyorlar çünkü ve 250 bin km de
merhaba arkadaşım,eğer p38 alacaksan mutlaka 99 üzeri model al 99 üzeri araçların elektrik sisstemleri Bosch marka olduğu için sorunsuz araçlar diğer 99 altı modeller çok sorunlu

Herkese merhaba,

Bende 1997 model bir p38 hse alarak araniza yeni katildim.. Bu konunun bilgin ve yardim paylasimi icin cok iyi olacagina inaniyorum..

Benim aracima sol ayna cami, sag on sinyal raki renkli ( bu sinyaller tek olarak satiliyormu tam emin degilim farla birlesik degil diye umit ediyorum?) olan sinyllerden ve birde sag alt sis fari on cami lazim..

Elinde bu parcalardan olan yada en uygun nerde bulabilirim yardimci olursaniz sevinirim.

Simdide tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

ayna camını herhangi bir oto camcısı ona göre keser halleder,sinyal camı için ankara da gaye otomotiv i ararsanız onlarda var. telefonu nu internetten bulabilirsiniz

Merhabalar siteye yeni üye oldum ve bu ilk mesajım. 3 yıldır 99 p 38 sahibiyim. Benimde baya serüvenlerim oldu. Sizlere sormak istedğim ise arabada 120 sonrası titreme sallama var. Balans ve lastikten eminim hatta şaft balans bile yaptırdım fakat gene aynı. Birde direksiyonda boşluk var bozuk yollardada çat çat şeklinde vurma ve ses geliyor. Acaba bundan olabilirmi sallaması

Arkadaslar 1997 p38 aracıma bf goodrıch a/t lastık alıcam.. Orjınal lastık olculerı 255/65/16.. Sordugum lastıkcı 245/70/16 takabılırız uyar dedı.. Bu araca orjınal aırmatıclerı bozmıcak araca uyum saglıcak en az ve fazla kac lastık takabılırız??

Arkadaslar 1997 p38 aracıma bf goodrıch a/t lastık alıcam.. Orjınal lastık olculerı 255/65/16.. Sordugum lastıkcı 245/70/16 takabılırız uyar dedı.. Bu araca orjınal aırmatıclerı bozmıcak araca uyum saglıcak en az ve fazla kac lastık takabılırız??

245*75*16 veya 255*70 16 ikiside tam olur ,üzerindeki lastikten yaklaşık 3 cm yüksek durur

255 70 16 taktirmayi dusunuyorum bende ama marka konusunda kararsiz kaldim, araci sadece haftasonu gezilerinde kullanicam sert offroad meraklisi degilim.. Bf goodrich all trein hosuma gidiyor ama fiyatlari belli benim olculerde lastiklerin tanesi 500tl, ayni desene sahip maxxis 980 serisi tane 350 fiyati, toplamda 600tl civari fark olucak? Bu farka degermi maxxis nasildir yada o fiyat araliginda hem toprak hem az camur ve karda is gorecek hangi lastigi onerirsiniz?

Birde araca lpg taktiricam ama ondada kararsiz kaldim atiker gold serisi 2000tl civari, zavoli brc landironza gibi markalar 3000-3500civari.. Konustugun cogu lpg ustasi yuksek hacimli motorlarda lpg sorun olmadigi atikerinde is gorecegini soledi.. Sizcede olemi yoksa takilacak diger yuksek fiyatli markalarin ne gibi artilari olur bana yada atikerin eksisi?

255 70 16 taktirmayi dusunuyorum bende ama marka konusunda kararsiz kaldim, araci sadece haftasonu gezilerinde kullanicam sert offroad meraklisi degilim.. Bf goodrich all trein hosuma gidiyor ama fiyatlari belli benim olculerde lastiklerin tanesi 500tl, ayni desene sahip maxxis 980 serisi tane 350 fiyati, toplamda 600tl civari fark olucak? Bu farka degermi maxxis nasildir yada o fiyat araliginda hem toprak hem az camur ve karda is gorecek hangi lastigi onerirsiniz?

Birde araca lpg taktiricam ama ondada kararsiz kaldim atiker gold serisi 2000tl civari, zavoli brc landironza gibi markalar 3000-3500civari.. Konustugun cogu lpg ustasi yuksek hacimli motorlarda lpg sorun olmadigi atikerinde is gorecegini soledi.. Sizcede olemi yoksa takilacak diger yuksek fiyatli markalarin ne gibi artilari olur bana yada atikerin eksisi?

Atiker fena değil bence hiç bir sıkıntı olmaz,maxxis 980 gerçekten çok güzel bir lastik en az bf kalitesinde hiç düşünmeden tak derim.

Valla tane bası 100tl fark olunca haftasonu BF tercıh edıp onları taktırdım.. Bayada memnunum suan asfalttakı yol tutus ve sesı bekledıgımden ıyı cıktı..

Bır tek lpg kaldı ondada atıker taktırıcam hayırlısıyla onumuzdekı gunlerde..

F70fa84bd8c64894de2ded5c40824367

Valla tane bası 100tl fark olunca haftasonu BF tercıh edıp onları taktırdım.. Bayada memnunum suan asfalttakı yol tutus ve sesı bekledıgımden ıyı cıktı..

Bır tek lpg kaldı ondada atıker taktırıcam hayırlısıyla onumuzdekı gunlerde..

F70fa84bd8c64894de2ded5c40824367

Merhaba hocam taktırdıginiz B/F için ölçü nedir 31.5 mu. Tam ölçüyü yazarmisiniz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resim aracin kalkik halimi yoksa en alt seviyesimi Bende aynısını dan düşünüyorum bir de fiyat bildirebilirmisiniz iyi günler

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Orta seviyede arac yukseklik olarak.. Ben tanesini 480tl den aldim.. 255-70-16 olculeri

Merhaba p38 eas ile ilgili bir sorum olacak benim aracımda eas sistemi çok güzel çalışıyor ama eas kompresör ü 3 dakika çalışıp 3 dakika duruyor devamlı bu şekilde çalışıyor. Hiç bir şekilde blok da ve körüklerde kaçak yok. 1 hafta hiç binmediğim zaman aynı duruyor. Hiç inmiyor bilgisi olan var mı acaba bu konuda?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR