Şanzuman

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Brugges Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,565

Brugges

Yeni Üye
Günaydın 2001 free lander sahibiyim aracım 163.000 km'de.. Dün aracın arka tarafından pat-pat diye sesler geldi. Oldukça ürkütücüydü. ncak araç yola devam etti. Bu modellerde kronik bir hasatlaık olduğu iddia edilen Şanzımandan mı acaba diye düşündüm. Bu konuda bir düşüncesi olan var mı acaba

Etiketler
Merhaba arkadaşlar 8 ay önce aldığım 2000 model frelandeer 1 araçım da şaft titreme yapmaya başladı..ustam balans dedi yaptırdım ama tekrarladı..ve aracı cok fazla sarsıyor..bende çıkardım sarsıntı ve titreme geçti..ben hafta sonları araziye çıktığım için arazi şanzımanımı kullanamıyorum bu konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim..SAKARYA da ikamet ediyorum..iyi günler

Selamlar Aralık 2016 da aldığım 2006 model freelander 2. ve 3. vites e geçerken hafiften vuruntulu geçiyor alırken ustaya baktırdık ve bilerek aldık aracı .rıtin yağ filtre vs bakımlarını yaptık şanzımana daha sonra bakarız dedi ustam.Sorum şu ,bu şanzımanda bir selenoid var yenisi 450 civarı bu selenoid den olma ihtimali var mı vuruntunun?