sıfır defender gösterge paneli dijital

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan defenderyedek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,630

defenderyedek

Ana Kamp
[size=12pt]ürün sıfır olup orjinal siemensdir.dijitaldir km sayaçlıdır.almanyadan gelmiştir.fotodaki etikette orjinal fabrika etiketini görebilirsiniz.2 adet mevcuttur.fiyat:350 tl.[/size]

Etiketler
Ynt: sıfır defender gösterge paneli dijital

pm den msj atan arkadaşlar yeni üye olduğum için msjlarınıza cvp veremiyorum.telefon numaranızı yazın.

Selamlar,
size ulasabilecegim bir telefon numarasını reha@rehayurdakul.com adresine yollayabilir misiniz? yarın sizi aramak isterim. tesekkurler, reha

89 modele olurmu? elektronık olması uyum sıkıntısı yaratırmı?

berk' Alıntı:
89 modele olurmu? elektronık olması uyum sıkıntısı yaratırmı?

olur hocam elektronik anlamda bir sıkıntı yaratmaz.1983-2007 modelleri arasındaki tüm defenderlera uyumludur.yalnız montaj yapılırken işi iyi bilen bir ustanın yapmasında fayda var.saygılar.

defenderyedek' Alıntı:
olur hocam elektronik anlamda bir sıkıntı yaratmaz.1983-2007 modelleri arasındaki tüm defenderlera uyumludur.yalnız montaj yapılırken işi iyi bilen bir ustanın yapmasında fayda var.saygılar.

ok özelden ıletısım bılgılerımı gonderdım numaranızı gonderırsenız goruselım halledelım...

Merhaba,
Bu göstergelerden talep halinde getiriyor musunuz yoksa sadece bu ikisi midir? İlerisi için bir işaret atalım, lazım olunca sizi bulalım...

Ayhan

Defendermania' Alıntı:
Merhaba,
Bu göstergelerden talep halinde getiriyor musunuz yoksa sadece bu ikisi midir? İlerisi için bir işaret atalım, lazım olunca sizi bulalım...

Ayhan

merhaba sadece bu 2 si var.talep olursa getirtebilirim.

ürünün 1 tanesi berk beye satılmıştır.hayırlı olsun.(info)

reha bey cebinizi aradım kapalı bilginiz olsun.

Ynt: s?f?r defender gösterge paneli dijital

Selamlar
Ucakta idim. Simdik actim telefonumu. Aradiginiz icin tesekkur ederim. Tekrar arayabilirseniz cok sevinirim. Iyi aksamlar, reha

slm lar ürün duruyorsa diğeri onuda ben alayım kredi kartı gecerlimidir bide ürün sıfırdır dimi...saygılar

NVR01' Alıntı:
slm lar ürün duruyorsa diğeri onuda ben alayım kredi kartı gecerlimidir bide ürün sıfırdır dimi...saygılar

merhaba.ürün duruyor.kredi kartı maalesef geçerli değil.ürün sıfırdır zaten bunu belirtmiştim ilanımda.

alıyorum o zaman pazartesi hesap no verin parayı havale edeyim....birde ben 2004 model göğüs takmayı düşünüyorum o göğüse bu saat uyuyormu motorumda bd30 motor 3000 cc nissan yanii ...saygılar

NVR01' Alıntı:
alıyorum o zaman pazartesi hesap no verin parayı havale edeyim....birde ben 2004 model göğüs takmayı düşünüyorum o göğüse bu saat uyuyormu motorumda bd30 motor 3000 cc nissan yanii ...saygılar

o konuda ne dersem yanlış olur.siz araştırın bakın.bende usta dediğimiz büyüklerimize sorıyım.cebinizi bana özelden atın görüşelim.

cebimi yolladım özelden ama sorun yok ürünü aldım çünkü her halukarda lazım bu ürün bize ...saygılar

NVR01' Alıntı:
cebimi yolladım özelden ama sorun yok ürünü aldım çünkü her halukarda lazım bu ürün bize ...saygılar

kocaeliden berk bey e elden satış yapılıp adanadan duran beye ödemesine mütakip aynı gün kargo yapılmıştır.zamanında ödemeler alınmış olup duran ve berk bey e teşekkür ederim.konu kapatılabilir...