Toyota Sahiplerinin Dikkatine

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,752

Etiketler

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine

merhaba tolga kardes hosgeldin...bana 85 hılux aynalar önde olan modelin ön sag sinyal ve arka sol stop lambası lazım nası buluruz kardes...

Merhabalar bende 1987 model Toyota Hılüx.

Merhaba,
Dediğiniz gibi yaptım ama hala giremiyorum. Yetkiniz yok ya da sınırlandırılmış gibi bir uyarı veriyor?

Merhaba,bu listeyi yayınlarsanız adımızın olup olmadığını görebiiriz.Daha önce biyere adımı yazmıştım(Toyota'cıların Gezenbilir listesi) ama sizin bahsettiğiniz yermi bilmiyorum.Teşekkürler...

toyota hılux 2.8 4x4 sahiplerının dikkatine elimde 5 adet 33x12.5 x 15 lastik mt- 4 adet jant 1 adet fiber kabin akdeniz kabin ihtiyacı olana :05324232836

merhaba parça lar için msn t.ak58@hotmail.com dan yardımcı olurum ..

2000 model vx 100 sahibiyim, yakında fotoğraflarımızı ekleyeceğim..(aracın ve kendimin)

Herkese merhaba,13 yıl mercedes G kullandıktan sonra,1997 vx 80 toyatama nihayet sahip oldum,aracı 1 ay önce aldım ve çok memnunum,lütfen beni de listenize ekleyiniz,aracın fotolarını sonra ekliyeceğim,selam ve saygılarımla.Taner Erdem

merhabalar bende 2003 model vx100 sahibiyim bu aracı almamda emeği geçen sizlere özelliklede barbaros a çok çok teşekkürler benide ekleyin lütfen listenize.