4x4awd kullanıcısının son içeriği

1. 4x4awd

15 M3 Jumper Yapım Başladı

Güzel oluyor elinize sağlık.
  2. 4x4awd

Vitara Jlx Şanzıman Sorunu

Çok muhtemelen otomatik vites problemi. Benim de başımdan geçti yaklaşık 5.000 TL para harcadım. Anasayfa | İzmit Otomatik Şanzıman Tamiri Yedek Parça - Nevzat Otomotiv - Kocaeli Gölcük Kartepe Başiskele Gebze Derince Körfez
  3. 4x4awd

Kadırga Koyu Işletmecileri Karavancılardan Çok Rahatsız...

Plaj kısmında bu karavanların olması doğru değil demiş. hazretleri (bence de değil !!!) Oteller tatil köyleri yıllarca plajları dikenli tel şezlong şemsiye ile kapattığında (coğu zaman yırtık ve bakımsız) nerede yaşıyordu bu zatı muhterem.
  4. 4x4awd

Sahibinden’deki Uygun Fiyatlı Motokaravan

Araç özellikleri güzel olabilir (özellikle 2.8 motor iyi bir tercih) Sürgülü yan kapı otomatiktir, elektrikli düğme ile açılıp kapanır (karavanda pek tercih edilmez) İç malzeme kalitesi ve özelliklerini pek hoş değil.(Mutfak kısmında iki gözlü gazlı ocak, mermerit lavabo elektrikli şofben)...
  5. 4x4awd

Satılık Otomatik Vites Vitara 1.6 Jlx

Araç için istenen fiyat nedir?
  6. 4x4awd

Kendi Karavanını Yapmış Tesisat Konusunda Deneyimli Birisinden Yardım Rica Ediyoruz.

Nerede olduğunuzu belirtmemişsiniz. İstanbul civarlarında iseniz elimden geleni yaparım. Ama Van'da yaşıyor karavanı orada yapıyorsanız işiniz çok zor. Ve ben tam olarak ne istediğinize bile karar vermediğinizi düşünüyorum.
  7. 4x4awd

İzmir Kamp Grubu

Yedigöller kampınıza katılmak isterim. Özel mesajdan ulaşabilirseniz sevinirim.
  8. 4x4awd

Transporter Bir Yaşam Tarzı

1.9 2.4 2.5 modellerini yıllarca kullanmış Yüzbinlerce Km yapmış birisi olarak diyebilirim ki Kullanmayan Transporter'in ne olduğunu anlayamaz. Güle güle kullanın.
  9. 4x4awd

Subaru Forester 2009 Td 2.0 Acil Tavsiye

23 senelik Subaru kullanıcısı olarak bence tek sıkıntısı yakıtı. Galericileri pek sevmiyorum.Ama servis kayıtları ve ekspertizi düzgünse alınabilir.
  10. 4x4awd

2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

Kullandığınız çift karışımlı epoksi boyanın markasını ve nereden aldığınızı merak ettim sakıncası yoksa buradan varsa özel mesaj yollar mısınız?
  11. 4x4awd

Dusteri Alçaltmak

En basit çözüm lastiklerin çapını küçültmek.
  12. 4x4awd

Türkiye-özbekistan Araçla Yolculuk

4 sene Özbekistan'ta yaşamış biri olarak. Neden Özbekistan Özbekistan'da araçla en fazla 5 gün kalabilirsiniz. Vize alması çok zordur.
  13. 4x4awd

Araç Tavsiyesi Rica Ediyorum

Yaklaşık olarak 180 cm. Fakat arka koltuklar katlandığı için mesafeyi daraltıyor. Kısaca arka koltukları sökmeniz gerekli. Eğer arka kolduklar sökülürsa ön koltuk arkalarıda öne yatırılıp m180 cm daha da uzatılabilinir.
  14. 4x4awd

Scout 800b Restorasyon Projem

Takip... Güzel bir tasarım düşünüyorsunuz çok estetik görünüyor. Fakat bence takla barı gerekli gibi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri