Abdulcanbaz kullanıcısının son içeriği

1. A

Rize Yaylalar Kaçkar, Ayder, Mezovit, Avusor...

9 ağustos pazar günü yaylalarda olcam. o taraflarda olan olursa görüşelim. yalnız olcam.
  2. A

Kazdağları Çadır Kamp Alanı

bayramiç evciler köyüne yakın ayazma mesire alanı var. orada iki kere kaldım güzeldir. imkan olanaklar da vardır
  3. A

Gps Özellikli Telefonla Dağlarda Ne Yapabilirim?

Ynt: Gps Özellikli Telefonla Dağlarda Ne Yapabilirim? birden fazla rota açma imkanı da var XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. A

Ynt: Gps Özellikli Telefonla Dağlarda Ne Yapabilirim? hem GPS hem glonass birlikte çok daha iyidir olsa bile gerek yok birini kullanmaya. gpx viewer da kml,kmz ve gpx formalarını açıyor. ayrıca internet de gerekmiyor. tek yapmanız gereken önceden geleceğiniz bölgeyi parmağınızla gezerek ön...
  5. A

Ynt: Gps Özellikli Telefonla Dağlarda Ne Yapabilirim? ben tek başına hiç bilmediğim kaz dağına çıktım defalarca belgrad ormanında yürüdüm telefon ve hazır rotayla. sırayla lazım olanlar 1. gpx viewer uygulaması. 2. wikiloc üyeliği. 3. 10000 mah üzeri bir powerbank. bunlar varsa telefonun...
  6. A

Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum Polonya'da bir yermiş XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum verçenikte bir ye olması lazım buranın. hangi göl ya da göller bunlar?
  8. A

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum çok teşekkür ederim. bütün bölgenin parkurları bir arada olmuş :-)
  9. A

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum elimde GPS olacak. mümkün olursa tek çıkmak istiyorum. grupla çıkmak sıkıyor beni.
  10. A

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum Tarih değişikliği yaptım. 9 Ağustosa bilet aldım. Bana ağustos ayında krampon gerektirmeyen hazır wikiloc rotası linki verir misiniz
  11. A

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum wikiloc sitesinden rota indirip kullanıyorum zaten. o bölgenin de baya bir rotasını indirdim. artı pil sorunum da çok olmayacak.
  12. A

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum birde yaban hayvanı derken? ayı falan mı ?
  13. A

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum oraya gittiğimde bilgi alırım artık. peki yaylalar için bir tavsiyen var mı? ayder'de sadece ücretli kamp alanı varmış. onun dışında yasakmış. diğer yaylalarda serbest sanırım.
  14. A

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum yok oruçlu olmayacağım. dağın kuzey kısmı sanki krampon gerektiriyormuş gibi göründü gözüme. ama değilse çıkarım .kamp alanı dediğin kavrun'un orada mı?
  15. A

Kapm çadırı marka ve almak için yer önerimi tavsiye

Ynt: Kapm çadırı marka ve almak için yer önerimi tavsiye fiyat performans olarak 4 mevsimlik husky çadırlara bakmanızı öneririm

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri