Acancan1 kullanıcısının son içeriği

1. Acancan1

4x4 Bagaj Çekmece Uygulaması

Çok güzel olmuş, fiyat olarak biraz yüksek kalıyor bana ama değerlendireceğim.
  2. Acancan1

Teşekkürler paylaştığınız için. Buzdolabı lokasyonu gereği kapağı açıp bir şey almak zor oluyor mu?
  3. Acancan1

Ben de arıyorum bir süredir. Türkiye'de gördüğüm en güzel örneğini expedition mate diye bir firma yapıyor. Ancak ucuz yollu bir şey bulamadım. En kötü bir mobilyacıya gidip yaptıracağım bu gidişle. Bulursanız haberleşelim :)
  4. Acancan1

Suzuki Vitara Arazi Vites Geçişleri

Konuyu hortlatıyorum ama kullanım kılavuzunda gördüğüm kısımları paylaşmak istedim. Sanki kullanım kılavuzunda otomatik hub için geri gitmek gerekirken manuel için geri gitme gereksinimi yokmuş gibi yazılmış. Kılavuzun dili de biraz kafa karıştırıcı, güvenli tarafta kalmak adına geri gitmek...
  5. Acancan1

(alınık) 90 Model Üstü Niva 15-18 Bin Bütçe

Bir tanıdık vasıtası ile uygun 1.6 JLX denk geldi onu alacağım gibi teşekkür ederim
  6. Acancan1

1998 Vitara 3 Kapı Cam Rüzgarlığı Arıyorum Yardım Edebilecek?

Selamlar, bulabildiniz mi?
  7. Acancan1

4x4 Yaşam Kılavuzu

Jeep 4x4 Yaşam Kılavuzu.pdf PDF'e çevirip drive'a yükledim belki kolayına gelir kullanmak isteyenlerin :smirk:
  8. Acancan1

Tavsiye için teşekkür ederim :)
  9. Acancan1

Off Road Arac Almak Istiyorum Yardim

İyi akşamlar. Nasıl gidiyor Niva ile durumlar merak ettim de :smirk:
  10. Acancan1

Selamlar İzmir Denizli illeri civarında Niva arayışım vardır. Offroad odaklı değil daha çok dağ bayır kamp amaçlı kullanacağım. Teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri