Ada-Karavan kullanıcısının son içeriği

1. A

Rota Tavsiyelerine Ihtiyacim Var

Ynt: Rota Tavsiyelerine Ihtiyacim Var Merhaba Haşmet Bey, Haklısın... :) Eşim işim ciddiyetinin farkına vardığı son 3-4 gündür kaygılı bakışlarla planlarımı dinliyor. :) Ya kızımız hasta olursa diyor. Tavsiye ettiğiniz gibi 2 saati geçmeyecek bir rota belirlemeye çalışıyorum. Genelde kamp...
  2. A

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Merhabalar, Ailemle (20 aylık güzel kızım ve eşim) ilk kamp tatil hayalimizi gerçekleştirmek için gün sayıyoruz. Cumartesi, yola çıkıyoruz. Cumartesi akşam Şarköy'de olacağız. 27 Tem, Pazar günü Erikli'de olmayı planlıyoruz. 28 Tem, Pazartesi (Bayramın ilk günü) Gelibolu -...
  3. A

İstanbul'da Karavan Parkı

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Ercüment Bey, evet Audi bayinin yanındaki alanı yaptılar. Ben çok sık kullanıyorum. Gayet temiz, bakımlı bir yer oldu. Çalışan arkadaşlar da yardımcı olmak için uğraşıyorlar.
  4. A

Rota Tavsiyelerine Ihtiyacim Var

Merhabalar, Ilk defa 20 aylik kizimiz ile bu Cumartesi yollara çıkıp 15 gün kamp tatili yapacağız. Maalesef kendi karavanım kirada olacağı için karavan ile gidemeyeceğim ama çadırım yanımızda olacak. Henüz bir rota belirlemedim. Yardımlarınız ve tavsiyelerinize müteşşekkir olacağız. Cumartesi...
  5. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Teşekkürler Mecnun Bey,
  6. A

Çanakkale - Ayvalık Kamp Alanları

Ynt: Çanakkale - Ayvalık Kamp Alanları Teşekkürler..
  7. A

Çanakkale - Ayvalık Kamp Alanları

Merhaba Arkadaşlar, 2 ay önce bir karavan satın aldım. İlk seyahat tecrübemi haftaya gerçekleştireceğim. Planım, Tekirdağ üzerinden Çanakkale ve oradan Ayvalık. Tek çocuklu bir aileyiz. 20 Aylık bir kızımız var. Tavsiyelerinizi heyecanla bekliyorum. Teşekkürler, Fatiih
  8. A

Motokaravan

Ynt: Motokaravan Mustafa Bey, Ben geçen ay bir Iveco Daily marka karavan satın aldım. 50,000 TL'ye aldım. İhtiyaç olabilecek herşey mevcut. Bu tutarı aşağı - yukarı oynatmak tamamen beklentileriniz ve bütçenizle alakalı... Niyetiniz şimdiden hayırlı olsun..
  9. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, Benim adım Fatih. Gezmek ve yeni insanlarla tanışmak için dünyaya geldiğini düşünenlerdenim. 30'un üzerinde ülkeye gittim. Her bir seyahatim diğerinden güzeldi. Her bir seyahatimi diğerinden özel kılan birşeyler vardı. 1 Ay önce Iveco Daily...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri