Ademszer kullanıcısının son içeriği

1. Ademszer

Ankara Kamp Arkadaşi

Marti camping kesinlikle mukemmel tuvalet ve lavabolari cok iyi . Sinop merkez de ki mekanlar ornegin Burc cafe ( merkez kale de ki mekan ) damsiz almiyormus ;) cok gulduk . Toplamda 3 ay turizme acik biryerin seciciligi enteresan ;) oraya da sinoplu bayan arkadaslarin esliginde tesrif ettik...
  2. Ademszer

Yardim : Sinop Kamp Yer Onerilerinizi Bekliyorum

Verdiginiz bilgilerden dolayi cok tesekkur ederim. Su an yetmis km kaldi. Biraz gec kaldigimdan dolayi bu gece marti camping te kamp atacagim.
  3. Ademszer

Te Ne turlari keyifli oluyor mu !
  4. Ademszer

Iki arkadas haftasonu Sinopda kamping yapmayi dusunuyoruz ikinci deneyimim olacak : oneri ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler .
  5. Ademszer

Su An Olympos Tayim. Burada Olan Var Mi?

Gel de birlikte cadir kuralim bensiz oralarin tadi tuzu olmaz kardesim
  6. Ademszer

Hangi Şişme Yatak Veya Mat?

Mcemsah ben dun carrefour dan dun iki kisilik sisme yatagi 69 TL aldim iki yastik ve bir pompada yaninda test ettim pratik ve kullanisli ozellikle yaz tatili dusunenler icin .
  7. Ademszer

Tokat Dan Ozel Arac Ile Olympos&bodrum

13-14 Temmuz da tek basima ( biraz cilginlik var ) ozel aracim ile Tokattan yola cikip ilk durak olympos dusunuyorum ortam ve kosullara gore 3-4 gun sonra adrasan ,kas ve Bodrum , toplamda 10 gun diye tahmin ediyorum . Planim kaba taslak bu ancak onerilere gore degisikligi yapabiliriz
  8. Ademszer

Kamp Yapmak Için Bir Grup Oluşturalım

Mantikli bir program gibi bende comezlerdenim kemer bodrum hattini dusunuyorum , msjinizi takip edecegim . Iui formlar . Bu arada tek camping yapmaktan kurtulurum :)
  9. Ademszer

Ilk Deneyim Icin Bodrum Mu Kemer Mi ?

Bodrum Zetas (:
  10. Ademszer

Zetas Camping i buldum fena gorunmuyor !
  11. Ademszer

Tecrubeli Arkadaslar ilk cadir kamp deneyimi icin temmuz ayinda tek basima nereler uygun olur ? Simdiden tesekkurler .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri